Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
A czym Ty kolego byłeś na tym zlocie bo ja też sie trzymalem na końcu też FH-czy SILIDARIS-a żeby dojechać na zlot.
Ja byłem zielonym Audi A6.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

No ja byłem VOLVO V70 srebrnym. A mialeś CB-radio bo pamietam jakieś zielone AUDI obok mnie sie kulało :P :P ale nie wiem czy to Ty :?: bo chyba CB-ka nie miało :/ :/

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Nie mam CB. Możliwe, że to mnie widziałeś.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2006, 12:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 maja 2006, 16:14
Posty: 1

Hej! Znowu zapraszam! Jeżeli ktoś z Was chce opublikować swoje zdjęcia na www. motorynek.pl to proszę o kontakt;) A w Krakowie było super!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2006, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Witam. Pokażę wam parę moich fotek. Oczywiście będę dodawał bo trochę ich mam :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

PS. Pozdrawiam ekipę WC i BTC. Do zobaczenia w Opolu :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2006, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

:shock: Co tu dużo gadać autka są poprostu piękne i cudowne :D.Tylko pozazdrościć tym kierowcom co nimi jeżdzą , a wszczegulności wszystkim właścicielom tych firm co przerabiają samochody na piękniejsze.Ja osobiście nigdy bym nie zamienił z tuningowanego trucka na osobówkę.Podziękowania dla chłopaków co tam byli :!: Normalnie pozazdrościć.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 12:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Cytuj:
Tylko pozazdrościć tym kierowcom co nimi jeżdzą , a wszczegulności wszystkim właścicielom tych firm co przerabiają samochody na piękniejsze.
No trzeba pochwalic włascicieli firm którzy zdecydowali sie na ztuningowanie swych trucków bo wymaga to nie lada wyczyny zarówno pomysłowego wzoru jak i nie małego zasobu pieniężnego :wink: :wink: bo chyba każdy wie że to jednak troche kosztuje :? :? .

Jak rozmawialem z kierowca DAF-a (z plandeką) powiedzial mi że ten tuning który przeprowadzili nie zmieścił sie w 15tys. zł, więc co tu dopiero mówić o kosztach jakie musiala ponieść firma BRÓDKA na tuning swej SCANII :roll: :roll:

[ Dodano: Sro, 14.06.2006, 12:32 ]
Mam jeszcze jedno pytanko :wink: :wink:

Ma ktos jakieś filmy ze zlotu. Z chęcia bym obejrzał sobie np. wjazd trucków na plac itp. 8) 8)

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2006, 12:52
Posty: 5
Lokalizacja: Rybnik

Hejka mam fajne fotki z 13 TS. Proszę o wiadomość jak je umieścić na stronce. Na tegorocznym Spotkaniu było naprawdę super. Najbardziej podobały mi się DAF z BREVITER'a i MACK VISION z BODEX'u a także DAFy z SACHS TRANSU. Do zobaczenia za rok w Krakowie

_________________
Michael Driver


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Cytuj:
Ma ktos jakieś filmy ze zlotu. Z chęcia bym obejrzał sobie np. wjazd trucków na plac itp
Ja mam nagrany cały konwój + wyjazd ze zlotu ciężarówek z firmy Super Bliźniak (te zielone DAFy).

Do końca tygodnia postaram się wrzucić te filmiki (razem mają koło 350 MB)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

IBANEZ miło slyszeć taka wiadomość :] :U Jak juz wrzucisz to prosze w miare możliwośći o powidomienie mnie :wink: :lol:

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

dostałem taki oto PW:
""ALe kolo hehe.. czujesz sie wysmiany ???? Rozumiem ze sobie Driver przyjechal Majorka ,ale mogl sobie stanac gdzies indziej!!! ""

NIE! ja nie czuje się wyśmiany, ale też nie podoba mi się wyśmiewanie z kierowcy starej majorki. poprostu KAZDY INNY WSZYSCY RÓWNI.
nie mógł sobie stanąć gdzie indziej bo TAK> miał prawo podjechać nawet pod scenę a fakt że miał stare auto to nie jego wina. pewnie też by chciał śmigać 105. koniec tematu.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Moje zdjęcia ze zlotu w Krakowie znajduja się na http://www.igorek.fora.pl w dziale Zloty. Serdecznie ZAPRASZAM

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Nadszedł czas na moją relację ze zlotu. W sobotę melduję się na dworcu o godz. 12:50 i czekam na pociąg Trucklinera, który miał przyjechać o 13:24. Razem udajemy się na zlot, po obejrzeniu wszystkich pojazdów i występie grupy Sexy Texas udajemy się na symboliczne piwko. Potem, po przywitaniu się z ekipą BTC zwiedzamy teren zlotu w celu oglądania i fotografowania wszystkich pojazdów. O godzinie 18:00 opuszczam imprezę i udaję się na autobus powrotny do domu.

W niedzielę o godzinie 9:35 jestem na dworcu, odbieram z pociągów DAFa, Volvo Drivera, Majluka oraz Mickula i razem jedziemy na 13 Trakerskie Spotkanie. Czekając na konwój Mickul ustawia „fotoradar”, na który reagują prawie wszystkie przejeżdżające pojazdy. W międzyczasie spotykamy się z Foxem oraz Mario i fotografujemy nadjeżdżający konwój złożony z wielu pięknych ciężarówek :D Po przejeździe konwoju wszyscy udają się na główny plac, gdzie zaparkowały wszystkie ciężarówki, a ja czekam na Kaczora, który przyjechał zaraz po przejeździe konwoju. Na miejscu czekamy na Ariela oraz Daniela i Denisa. Po ich przyjeździe, udajemy się na plac robić zdjęcia. Po symbolicznym piwku z Trucklinerem, idziemy pod wozy Sachs Transu, gdzie umówiliśmy się z Owiecem. Robimy pamiątkowe zdjęcie (niestety tylko w czterech...) i żegnamy się z Trucklinerem, który musiał już jechać. Po kolejnym grupowym zdjęciu (podziękowania dla Chudego za fotkę :) ) powoli zbieram się do domu. Po pożegnaniu się z całą ekipą ruszam autobusem do Nowego Targu.

13 Trakerskie Spotkanie było dla mnie niesamowitym przeżyciem, największe wrażenie zrobił na mnie konwój, który wypadł o wiele lepiej niż przed rokiem :D

Jeśli dobrze pójdzie, widzimy się za miesiąc w Opolu :D

A teraz czas na fotki (8 serii po 15 zdjęć, czyli razem 120 fotek :) )

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 14 cze 2006, 23:28 przez Ibanez, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2006, 11:07
Posty: 32
Lokalizacja: Krakoof

no dobra może ja też dostanę po uszach za to że stanąłem starym rozklekotanym starem koło... nawet niepamiętam czego ale czegoś nowiutkiego bo tam w sumie tylko mój star i włąśnie ta majorka były takie bardziej wiekowe

_________________
`79 star200 SW400+S5-45 100km/h po równym
`98 Land-Rover Discovery 2,5 Tdi -terenowa limuzyna

chcesz moje gg npisz PW
http://www.wsbil.com/portal.php zapraszam wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Kolejna porcja zdjęć:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro, 14.06.2006, 17:54 ]
Cytuj:
no dobra może ja też dostanę po uszach za to że stanąłem starym rozklekotanym starem koło... nawet niepamiętam czego ale czegoś nowiutkiego bo tam w sumie tylko mój star i włąśnie ta majorka były takie bardziej wiekowe
Koło Scanii z TransCornelii.

Ale Twój Star przyciągnął większą uwagę, niż niejeden nowszy pojazd.

[ Dodano: Sro, 14.06.2006, 18:16 ]
Następne zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2006, 11:07
Posty: 32
Lokalizacja: Krakoof

Cytuj:
star200 napisał:
no dobra może ja też dostanę po uszach za to że stanąłem starym rozklekotanym starem koło... nawet niepamiętam czego ale czegoś nowiutkiego bo tam w sumie tylko mój star i włąśnie ta majorka były takie bardziej wiekowe

Koło Scanii z TransCornelii.

Ale Twój Star przyciągnął większą uwagę, niż niejeden nowszy pojazd.

no tak tyle że niebrakowało komentarzy w stylu patrz jaki złom takich na maxa szyderczych i takie padały wyłącznie od młodych bo osoby tak koło 30 patrzyły przychylnie a najbardziej podobało mi się podejście takich 50 latków z sentymentem i widać było jak im się łezka w oku kręci

a co do majorki to stała tam magnumka dużo bardziej porozbijana i jakoś na nią nikt niezwrócił uwagi że grat jest bo to już jest magnum wyższa klasa

_________________
`79 star200 SW400+S5-45 100km/h po równym
`98 Land-Rover Discovery 2,5 Tdi -terenowa limuzyna

chcesz moje gg npisz PW
http://www.wsbil.com/portal.php zapraszam wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Kolejna porcja fotek

Ten Man stał na stacji i przy okazji go sfociłem :wink:

Obrazek

No i zlot :D

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Ten Man stał na stacji i przy okazji go sfociłem
Daniel a gdzie jeszcze Premiumka dla Miha co stała na tym parkingu :mrgreen:

Wszystkie Wasze fotki są wspaniałe, choć byłem tam widziałem wszystko na żywo z wielką przyjemnością oglądam te cudeńka po raz jeszcze :wink:

A ta oto fotka jest po prostu rewelacyjna :)

Obrazek

-----------------------------------------------------------------------------

P.S. --> Ibanez --> Choć spotkaliśmy się w skromnym gronie i fotka grupowa też była skromna, może warto byłoby ją tu zamieścić (jeżeli oczywiście uwiecznieni na niej nie mają nic na przeciw :wink: ), niech inni zobaczą, że jednak można było się spotkać :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Cytuj:
Daniel a gdzie jeszcze Premiumka dla Miha co stała na tym parkingu

Chciałem ją zrobić, ale zdjęcie nie było by dobre, ponieważ Man stał za blisko Premiumki i nie umiałem uchwycić całego zestawu Pekaesu :wink:


Cytuj:
P.S. --> Ibanez --> Choć spotkaliśmy się w skromnym gronie i fotka grupowa też była skromna, może warto byłoby ją tu zamieścić (jeżeli oczywiście uwiecznieni na niej nie mają nic na przeciw Wink ), niech inni zobaczą, że jednak można było się spotkać
Zrób specjalne miejsce dla mnie z Denisem. :wink: Szkoda że nie ma nas na wspólnym zdjęciu
:(


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2006, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

kurde... w sumie zlot był, a fotki grupowej nie ma... troszke lipa ale za rok sie nadrobi wszystko

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: