| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Sprzegło Renault Magnum MACK 430 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36965 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michalmanutd89 [ 15 wrz 2012, 21:32 ] |
| Tytuł: | Sprzegło Renault Magnum MACK 430 |
Witam Mam problem ze sprzeglem. Po wciśnieciu pedału sprzęgła samochód jedzie dalej. Problem ten wystepuje od czasu do czasu.Pedał sprzegła jest "niski". Ma ktos pomysl w czym moze lezec problem? |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 16 wrz 2012, 3:20 ] |
| Tytuł: | Re: Sprzegło Renault Magnum MACK 430 |
Zapowietrzone jest, na 80% pompka pod pedałem. w Autosie: 390 brutto SVAG truck technica nie kupuj bo szajs ori jeszcze droższa ok. 200zł od svaga |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|