| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo FH-12] Problem ze skrzynią I-Shift https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36711 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Albertos [ 23 sie 2012, 17:40 ] |
| Tytuł: | [Volvo FH-12] Problem ze skrzynią I-Shift |
Volvo z 2001 roku, automat. Problem ze skrzynią: Jak lewarek jest w położeniu na dwójce i piątce to ucieka powietrze z cewki pod deklem. Zamieniona cewka też ucieka ale już na wszystkich biegach a trzeciej cewki nie mam na podmiane. Co to może być? Problem z impulsatorem? Kablem od impulsatora? Świeci się na desce błąd jakby od ogranicznika prędkości/tempomatu (zegarek czy tam prędkościomierz) |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 23 sie 2012, 19:10 ] |
| Tytuł: | Re: [Volvo FH-12] Problem ze skrzynią I-Shift |
na komputer volvo ma rozwinięta diagnostykę i bez problemu wszystko pokaże. Tylko musi być dobry sprzęt nie auto com |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|