| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| pytanie do cięzarowców https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36697 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bobbudowniczy [ 22 sie 2012, 18:18 ] |
| Tytuł: | pytanie do cięzarowców |
czy każdy ciagnik i naczepa w 1:50 będzie do siebie pasować? mogę kupic np ciagnik z wsi i naczepę z tekno, albo conrada? |
|
| Autor: | zulusrulu [ 23 sie 2012, 21:59 ] |
| Tytuł: | Re: pytanie do cięzarowców |
Jeśli chodzi o WSI i Tekno to pasują i można śmiało łączyć czy to ciągnik z naczepą lub odwrotnie. |
|
| Autor: | bobbudowniczy [ 23 sie 2012, 22:07 ] |
| Tytuł: | Re: pytanie do cięzarowców |
dzieki za info, a inne połaczenia? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|