| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zabudowa do żywca https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36625 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | CzołgRuski [ 16 sie 2012, 11:36 ] |
| Tytuł: | Zabudowa do żywca |
Mam do was prośbę chce zrobić zabudowę do żywca z tektury. Polecacie zrobić z tektury?? A może jest firma która produkuje takie zabudowy?? P.S. Chce zrobić w skali 1:32. |
|
| Autor: | eRKaZet [ 16 sie 2012, 11:48 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa do żywca |
A nie lepiej z polistyrenu? |
|
| Autor: | CzołgRuski [ 16 sie 2012, 13:13 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa do żywca |
A gdzie mogę dostać polistyren? |
|
| Autor: | Czyzu [ 16 sie 2012, 14:28 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa do żywca |
http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... polistyren |
|
| Autor: | CzołgRuski [ 16 sie 2012, 16:07 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa do żywca |
A to jest coś podobnego do tektury?? |
|
| Autor: | eRKaZet [ 16 sie 2012, 16:48 ] |
| Tytuł: | Re: Zabudowa do żywca |
Nie, to cienki plastik, o wiele lepszy od tektury. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|