| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kolumna kierownicza LS3 a LS4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36471 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | toropl [ 29 lip 2012, 21:28 ] |
| Tytuł: | Kolumna kierownicza LS3 a LS4 |
Witam, chcę zamontować kolumnę kierowniczą LS3 do Mercedesa Vario z 2000r, gdzie oryginalnie była kolumna LS4. Podobno można spokojnie założyć LS3. Próbowałem dwa dni ją zamontować i się poddaję - nie mogę jej dopasować do przegubu - tak jakby przegub był za wysoki - stąd pytanie czy przegub od kolumny LS4 różni się od tego do kolumny LS3? Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|