| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 440 Globetrotter https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=36460 |
Strona 1 z 5 |
| Autor: | Suchy Nowe [ 28 lip 2012, 23:34 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No Volviak ładny Damianie ; ) Do zobaczyska. |
|
| Autor: | Michał [ 29 lip 2012, 0:11 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No panie, elegancki sprzęt Ci się trafił |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 29 lip 2012, 0:29 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: No panie, elegancki sprzęt Ci się trafił
Dzięki. |
|
| Autor: | scania113m [ 29 lip 2012, 9:59 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Ładny sprzęt Ci się trafił Powiedz mi, czy auto ze zdjęcia po prawej jest od tego samego przewoźnika, co Twoje?
|
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 29 lip 2012, 10:05 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Pamiętaj żeby naczepe na poduszkach opuszczać przy kiprowaniu, bo długo nie pojeździsz. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 29 lip 2012, 10:18 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Ładny sprzęt Ci się trafił
Nie kolego, my mamy tylko czerwone Volviaki. Powiedz mi, czy auto ze zdjęcia po prawej jest od tego samego przewoźnika, co Twoje? Cytuj: Pamiętaj żeby naczepe na poduszkach opuszczać przy kiprowaniu, bo długo nie pojeździsz.
Opuszczam, opuszczam kolego, mówili mi o tym na początku. |
|
| Autor: | Bonanza1945 [ 29 lip 2012, 10:31 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Gratulację i życzę powodzenia |
|
| Autor: | Aduś [ 29 lip 2012, 10:34 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No, wkońcu za fajerą. Powodzenia Ci życzę |
|
| Autor: | Kapsiu [ 29 lip 2012, 10:49 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Jak na pierwsze auto to grubbo |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 29 lip 2012, 11:25 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Manual, manual. |
|
| Autor: | Maateusz [ 29 lip 2012, 14:18 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
W końcu się doczekałeś. |
|
| Autor: | 5eba [ 29 lip 2012, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Manual, manual.
Tak powie tylko ten kto automatem nie jezdzil |
|
| Autor: | Fiodor [ 30 lip 2012, 11:28 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
No Damian, zaskoczyłeś mnie |
|
| Autor: | DamianFH [ 31 lip 2012, 16:05 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Autko konkretne Jak się jeździ Volvem? Lepiej niż Dafem taty ? |
|
| Autor: | Lukasz 1687 [ 31 lip 2012, 17:34 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Autko konkret - widzę że zadbane. Bezawaryjnych ... Auta stoją w Szarleju nieprawdaż ? Ja z Inowrocławia ... Pozdro |
|
| Autor: | mariusz90r [ 31 lip 2012, 18:05 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Cytuj: Manual, manual.
Tak powie tylko ten kto automatem nie jezdzil |
|
| Autor: | caterpillar [ 31 lip 2012, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
Cytuj: Cytuj: Cytuj: Manual, manual.
Tak powie tylko ten kto automatem nie jezdzil to chyba nie jeździliście I-Shiftem kto tym cudem jeździł nigdy na manuala by już nie wsiadł |
|
| Autor: | Jockey [ 02 sie 2012, 14:37 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
ooo! Milo zobaczyc znajome auto! Z Wapienna, jak sobie dobrze przypominam, tez braliscie kamien, prawda? |
|
| Autor: | jacu [ 03 sie 2012, 7:48 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 Globetrotter |
auto bardzo ładne |
|
| Strona 1 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|