| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes torismo 350 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35841 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maly1103 [ 29 maja 2012, 12:02 ] |
| Tytuł: | Mercedes torismo 350 |
Witam mam problem na wolnych obrotach gasnie i nie ma siły ciągnąc trzeba gaz do dechy i jakoś idzie filtry wszystkie wyczyszczone jest to silnik 381k v8 co może być |
|
| Autor: | bocian105 [ 17 wrz 2012, 22:09 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes torismo 350 |
nie włączył się czasami alarm???? , być może ma odcięcie paliwa |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|