| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| podloga w naczepie pomocy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35641 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wojtek Mazury [ 12 maja 2012, 18:19 ] |
| Tytuł: | podloga w naczepie pomocy |
Witam.Mam taki nietypowy problem, a mianowicie jeżdżę naczepa burtowa odkryta.Podłogę mam ze sklejki a pod nią są deski.Od pewnego czasu zaczepy mi wypadać wkręty mocujące sklejkę.Kupilem podobne powkładałem i dalej to samo.Wie ktoś może jakie założyć lub jak to zrobić żeby się nie odkręcały podczas jazdy? |
|
| Autor: | damsik [ 12 maja 2012, 20:29 ] |
| Tytuł: | Re: podloga w naczepie pomocy |
Na wylot śruby m6 albo m8 i nakrętka samo kontrująca. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|