| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 500EEV https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=35416 |
Strona 1 z 8 |
| Autor: | jarek1997 [ 17 kwie 2012, 23:59 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Ładny zestaw ci się trafił A propo naczepy, hakówka oznacza, że w naczepie w suficie są prowadnice do haków, do półtuszy, tak ? Oby służyło |
|
| Autor: | lysylukasz [ 18 kwie 2012, 0:22 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Ładny zestaw ci się trafił
Środek jak na razie jest bez zmian, z czasem będzie się wzbogacał ale to blizej lata. Co do naczepy to tak jak napisałeś, do sufitu jest przymocowane 5 rur na których są wieszane haki.A propo naczepy, hakówka oznacza, że w naczepie w suficie są prowadnice do haków, do półtuszy, tak ? Oby służyło Jutro będę na bazie to zrobię zdjęcie środka kabiny i naczepy. Czas załadunku zależy tylko od załadowców, jak maja chęci i ochotę do pracy to i w jedna godzinę się wyrobią a jak ubolewają nad sobą to i piec godzin będzie mało, najczęściej czas załadunku 20 ton to około dwie godzin. |
|
| Autor: | wojtekkoniu [ 18 kwie 2012, 7:48 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Jaki to SLX? |
|
| Autor: | lysylukasz [ 18 kwie 2012, 10:33 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Jaki to SLX?
SLX 300 |
|
| Autor: | Mirek. [ 18 kwie 2012, 12:18 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
A co to za firma z okolic Łukowni ? |
|
| Autor: | Mc_Koziol [ 18 kwie 2012, 13:06 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Kolego ładowałeś się jakieś 2-3 tygodnie temu w ubojni w Tykocinie. Ja woziłem tam byki przez tydzień za kolegę i któregoś dnia właśnie ty się ładowałeś półtuszami szkoda , że nie wiedziałem , że to Ty bo auto na pewno te |
|
| Autor: | Szaki [ 18 kwie 2012, 15:19 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Co to jest zamontowane na tej blendzie przeciwsłonecznej? Obrysówki? Z takiej Turcji, to co zabieracie na powrocie? Volvo ładne, bo nowe. Fajnie usiąść na taki nowy skład Ile macie w firmie takich FH? Z tego co widzę, na jednym zdjęciu, to obok stoi podobny do Twojego, ale z czarnymi zderzakami, lustrami i bez międzyosiówek, wiesz co było powodem, że Twoje jest takie, a tamte inne? |
|
| Autor: | Madziak [ 18 kwie 2012, 15:23 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Witamy nowego użytkownika. Volvo to bardzo dobre auto i jeszcze te 500 koni. Szkoda, że niema owiewek na narożnikach, ale z czasem myślę, że dopracujesz te auto i będzie dużo lepiej wyglądało Szaki, to są obrysówki na 100%. |
|
| Autor: | lysylukasz [ 18 kwie 2012, 15:31 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Co to jest zamontowane na tej blendzie przeciwsłonecznej? Obrysówki?
Na blendzie sa obrysowki, ktore trzeba bylo sobie samemu kupic i zamontowac, bo fabrycznie ich nie zakladaja.Z takiej Turcji, to co zabieracie na powrocie? Volvo ładne, bo nowe. Fajnie usiąść na taki nowy skład Ile macie w firmie takich FH? Z tego co widzę, na jednym zdjęciu, to obok stoi podobny do Twojego, ale z czarnymi zderzakami, lustrami i bez międzyosiówek, wiesz co było powodem, że Twoje jest takie, a tamte inne? Z turcji zabieramy co popadnie w dobrych pieniadzach, owoce, ubrania, rury itp. Czesto gesto z Turcji wyjezdzamy na pusto, ladujemy wtedy w Bulgari lub Grecji. W firmie jest 5 identycznych FH-czy jak moje. Dlaczego tamto jest inne od mojego? To zalezy tylko od widzi mi sie bossa |
|
| Autor: | Michał [ 18 kwie 2012, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Klimę postojową albo halogeny będziesz miał zakładane czy takie już ono zostanie do swojej starości? |
|
| Autor: | Czyzu [ 18 kwie 2012, 19:48 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Ładny sprzęt, pozazdrościć! Te z halo na dachu często widuję na DK1 (dzisiaj nawet jedno jechało), więc może kiedyś i Ciebie ustrzelę na fotce. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | miasto nad narwią [ 18 kwie 2012, 20:12 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Na ile masz ustawiony kaganiec? Ile ci pali? Bardzo piękne volvo i te 500 koni, dużo bez awaryjnych kilometrów. |
|
| Autor: | krzysiek80 [ 18 kwie 2012, 22:57 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
za ile teraz Lulki na Turka lecą? jak frachty stoją? do Ankary z wołowiną jeździsz, czy dalej? a co do wozidła to ładne, nie ma co! |
|
| Autor: | lysylukasz [ 19 kwie 2012, 0:12 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Klimę postojową albo halogeny będziesz miał zakładane czy takie już ono zostanie do swojej starości?
Klima lub halogeny zalozone beda napewno, ale trzeba troche odczekac od zakupu auta Cytuj: Ładny sprzęt, pozazdrościć!
Na "jedynce" mozna zobaczyc codziennie samochod z naszej firmy bo jezdzimy tamtedy w kierunku cieszyna.Te z halo na dachu często widuję na DK1 (dzisiaj nawet jedno jechało), więc może kiedyś i Ciebie ustrzelę na fotce. Pozdrawiam. Cytuj: Na ile masz ustawiony kaganiec? Ile ci pali? Bardzo piękne volvo i te 500 koni, dużo bez awaryjnych kilometrów.
"Kaganiec" ustawiony jest fabrycznie na 90, spalanie waha sie miedzy 29-32 litry przy 20 tonach a nawet nieraz wiecej ladunku w obie strony.Cytuj: za ile teraz Lulki na Turka lecą? jak frachty stoją? do Ankary z wołowiną jeździsz, czy dalej? a co do wozidła to ładne, nie ma co!
Co do tego za ile jezdzimy to jest tajemnica sluzbowa, watpie zeby ktos udzielil Ci takich informacji.Ja osobiscie bylem tylko w Istambule, ale chlopaki wiem ze jezdzili do Ankary i Izmiru. |
|
| Autor: | tomczo [ 19 kwie 2012, 9:01 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Volviak jak marzenie Gratuluje auta,bo wielu,w tym i ja o takim marzy Widzę,że firma z chłodniczego zagłębia - co sobotę jadę z lekami od łukowa do stanina i zawsze jest co pooglądać po drodze jeśli chodzi o zestawy. Składałem ostatnio papiery na chłodnie do łukowa i jak się dostane,to pewnie gdzieś Cie tam spotkam. |
|
| Autor: | s.szymon [ 19 kwie 2012, 18:20 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Dobre wozidło Ci się trafiło! Cytuj: Cytuj: Ładny sprzęt, pozazdrościć!
Na "jedynce" mozna zobaczyc codziennie samochod z naszej firmy bo jezdzimy tamtedy w kierunku cieszyna.
Te z halo na dachu często widuję na DK1 (dzisiaj nawet jedno jechało), więc może kiedyś i Ciebie ustrzelę na fotce. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | lysylukasz [ 19 kwie 2012, 19:11 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Cytuj: Dobre wozidło Ci się trafiło!
Cytuj: Cytuj: Ładny sprzęt, pozazdrościć!
Na "jedynce" mozna zobaczyc codziennie samochod z naszej firmy bo jezdzimy tamtedy w kierunku cieszyna.
Te z halo na dachu często widuję na DK1 (dzisiaj nawet jedno jechało), więc może kiedyś i Ciebie ustrzelę na fotce. Pozdrawiam. W sobote wyjezdzam wiec przez radomsko bede przejezdzal okolo poludnia a na cieszyni bede przy dobrych wiatrach okolo 21. Do zobaczyska |
|
| Autor: | Czyzu [ 25 kwie 2012, 19:39 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 500EEV |
Dzisiaj jakoś przed 18 na DK1/Radomsko. ![]() Pozdro! |
|
| Strona 1 z 8 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|