Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 77 z 83 [ Posty: 1654 ] Przejdź na stronę Poprzednia 175 76 77 78 7983 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 cze 2022, 9:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Jeździłem T460 od nowości do przebiegu 440 tyś km i szczerze, nie było większych powodów do narzekań. Jeżeli chodzi o pozycje za kierownicą, wystarczy jedną ręką mocno nacisnąć obręcz kierownicy u dołu jednocześnie mocno pociągając za górną część obręczy do siebie, kierownica się "przełamie" i stoi mniej więcej jak w DAFie. Jak coś to mogę zaprezentować gdzieś po drodze bo daleko do Jelcza nie mam😉 i oczywiście niech się sprawuje jak najlepiej!

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 05 cze 2022, 14:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Co do pozycji za kierownicą. Gdzieś widziałem na jakiejś grupie opis jak to ogarnąć. Jakaś śrubę czy tam tulejke wywalają i kierownica się kładzie dużo bardziej. Jak znajdę to wrzuce. :wink:


Post Wysłano: 05 cze 2022, 16:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:49
Posty: 52
Samochód: MAN Tgx

https://youtu.be/utBq_21eUco
Od 18:12 jest temat kierownicy w reni


Post Wysłano: 05 cze 2022, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W kilku to przerabiałem, ale jakiejś spektakularnej różnicy nie ma. Trzeba ściągnąć plastikową obudowę przykręconą na kilka torxów i po lewej stronie kolumny kierowniczej jest śrubka ograniczająca pochylenie kierownicy, jak się zdejmie z niej tulejkę i wkręci bez to kąt lekko się zwiększy, jakby się pobawić jakimś dremelem i podszlifować ten element który opiera się na tej śrubie to kąt by się dało zwiększyć dużo bardziej.
Siedziałem w poliftowej i różnica jest ogromna, teraz to już prawie poziom Scanii.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 cze 2022, 21:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Zdjęcia z wczorajszej wizyty. Miło było poznać! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 05 cze 2022, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Widzę, że nowy niewolnik już się zadomowił w MP4 :D Ja bym sprzedał to Range T, śmieszny wóz jak tam wsteczny wbić!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Post Wysłano: 06 cze 2022, 7:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Tak mu się MP4 spodobał, że stwierdził, że ZUS sobie sam opłaci byle tylko nim jeździć. Magia gwiazdy na masce :lol:

A wsteczny w Renówce będzie testem dla nowozatrudnionych. Jak sam wyduma jak wrzucić R to od razu umowa na stałe, owocowe czwartki i Multisport.
Cytuj:
Zdjęcia z wczorajszej wizyty. Miło było poznać!
Mnie również i zapraszam częściej. Zdjęcia ekstra! Aż żałuję, że nie było wszystkich gruzów :mrgreen:
Cytuj:
Jeżeli chodzi o pozycje za kierownicą, wystarczy jedną ręką mocno nacisnąć obręcz kierownicy u dołu jednocześnie mocno pociągając za górną część obręczy do siebie, kierownica się "przełamie" i stoi mniej więcej jak w DAFie. Jak coś to mogę zaprezentować gdzieś po drodze bo daleko do Jelcza nie mam😉 i oczywiście niech się sprawuje jak najlepiej!
Dzięki! Odkryłem ten sposób przy odbiorze auta szukając dla siebie "jako takiej" pozycji do jazdy i szarpiąc tą fajerą na wszystkie możliwe sposoby :lol: A do mnie do Jelcza, czy na bazę do Oławy, to ogólnie zapraszam :)


Post Wysłano: 06 cze 2022, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Tak mu się MP4 spodobał, że stwierdził, że ZUS sobie sam opłaci byle tylko nim jeździć. Magia gwiazdy na masce :lol:

A wsteczny w Renówce będzie testem dla nowozatrudnionych. Jak sam wyduma jak wrzucić R to od razu umowa na stałe, owocowe czwartki i Multisport.
Cytuj:
Zdjęcia z wczorajszej wizyty. Miło było poznać!
Mnie również i zapraszam częściej. Zdjęcia ekstra! Aż żałuję, że nie było wszystkich gruzów :mrgreen:
Cytuj:
Jeżeli chodzi o pozycje za kierownicą, wystarczy jedną ręką mocno nacisnąć obręcz kierownicy u dołu jednocześnie mocno pociągając za górną część obręczy do siebie, kierownica się "przełamie" i stoi mniej więcej jak w DAFie. Jak coś to mogę zaprezentować gdzieś po drodze bo daleko do Jelcza nie mam😉 i oczywiście niech się sprawuje jak najlepiej!
Dzięki! Odkryłem ten sposób przy odbiorze auta szukając dla siebie "jako takiej" pozycji do jazdy i szarpiąc tą fajerą na wszystkie możliwe sposoby :lol: A do mnie do Jelcza, czy na bazę do Oławy, to ogólnie zapraszam :)
A gdzie ta baza w Oławie? Będę przelatywał patelką przez okolice to wpadnę😀

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 07 cze 2022, 9:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie jedz tam. On robi jak ruski w Donbasie. Wjedziesz na kawę a wyjedziesz z naczepą rabena i heja! Znam jednego z Podlasia co pojechał na kawę a teraz mu leci któryś rok u tego dziada! Ja jak jechał do jego po osobówkę to specjalnie w nocy żeby nie mógł mnie zarejestrować do medycyny pracy :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 cze 2022, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Tak dokładnie jest, chciałem wysępić 500zł za to co Klaudek na szefa mówi, a zalogowałem kartę i kazał mi ujeżdżać. Nie polecam wycieczek do Miha.


Post Wysłano: 08 cze 2022, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Chłopy to jest nic, mnie ze 2 miesiące temu wyprzedzał na A4 przed Wrocławiem, pogadaliśmy chwilę, a teraz szukam auta pod plandekę :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 cze 2022, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Tak dokładnie jest, chciałem wysępić 500zł za to co Klaudek na szefa mówi, a zalogowałem kartę i kazał mi ujeżdżać. Nie polecam wycieczek do Miha.
Gruszkę na megę zamieniłeś? To ty koleżko uważaj, żebyś megą na betonowym placu się nie zakopał :mrgreen:


Post Wysłano: 12 cze 2022, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Także tego. Wszystkich chętnych na kawę zapraszam. Roboty na tyle się znajdzie :lol:
Cytuj:
Chłopy to jest nic, mnie ze 2 miesiące temu wyprzedzał na A4 przed Wrocławiem, pogadaliśmy chwilę, a teraz szukam auta pod plandekę :D .
Jeszcze raz musimy się gdzieś zjechać to i prawidłowy rozmiar kół zaczniesz rozważać :wink:


Post Wysłano: 12 cze 2022, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Chłopy to jest nic, mnie ze 2 miesiące temu wyprzedzał na A4 przed Wrocławiem, pogadaliśmy chwilę, a teraz szukam auta pod plandekę :D .
To ty się kierowniku na moje tereny zapuszczasz? Ja też w Kieleckie latam raz na jakiś czas :D Ja na swoim to chyba mnie kolega Mihu nie zwerbuje, a plandekę mam, ale standard bo u mnie tylko ciężki transport na dużych kołach wchodzi w grę :mrgreen:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 18 cze 2022, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Cytuj:

Gruszkę na megę zamieniłeś? To ty koleżko uważaj, żebyś megą na betonowym placu się nie zakopał :mrgreen:
No straszna porażka, nisko, miękko i jeszcze automat. :lol:


Post Wysłano: 15 wrz 2022, 10:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Od wczoraj testujemy Renault T-High Evolution. Niestety, jeszcze ze starym silnikiem bez Turbo Compound. Póki co wrażenia są całkiem pozytywne- nowa kolumna kierownicza zdecydowanie robi robotę.

Obrazek


Post Wysłano: 15 wrz 2022, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mihu FH opóźnione czy będzie niedługo?Co tam za plany na przyszły rok?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 15 wrz 2022, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

A nawet nie wiem. Ostatnio z handlowcem rozmawiałem w lipcu to twierdził, że opóźnienia raczej nie będzie. Z aut, które mam zamówione na ten rok to, jak do tej pory, tylko Scania zgłosiła opóźnienie i dostawę ciągnika na początku listopada. Zobaczymy.

W przyszłym roku stawiam na wymiany naczep. 4 sztuki mają być gotowe do końca pierwszego kwartału. Co do ciągników na przyszły rok to kwestia otwarta. Jakieś plany są, jak sytuacja pozwoli to pewnie też się coś nowego pojawi w drugiej połowie 23.


Post Wysłano: 24 lis 2022, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Powoli ruszamy z procesem wymiany taboru. Na początek wczoraj odebrana Kania.

Marka: Scania
Model: R530 V8 MEB Highline
Rok produkcji: 2022
Przebieg: 50km
Wyposażenie:
- skrzynia biegów G33 z nadbiegiem
- pakiet wykończenia wnętrza V8
- duże zegary
- fotel kierowcy skórzany w wersji Premium - pneumatyczny z podgrzewaniem, wentylacją oraz podwójnym łamaniem oparcia
- obrotowy fotel pasażera
- podwójne boczne szyby
- waga na obu osiach
- pełne zawieszenie pneumatyczne
- klimatronic
- fabryczna klimatyzacja postojowa
- pełne oświetlenie LED, łącznie z reflektorami przednimi oraz dalekosiężnymi
- automatyczna skrzynia biegów
- retarder Scania R4700D odłączany
- tempomat PCC + ACC
- blokady antywłamaniowe drzwi
- asystent pasa ruchu
- centralny zamek z pilotem i alarmem
- multifunkcyjna skórzana kierownica
- rozsuwana dolna leżanka
- szafki w miejscu górnej leżanki
- lodówka
- elektryczne szyby i lustra
- Zbiorniki 700+500 ON, 96 l adblue
- radionawigacja Scania Premium z dwucewkowymi głośnikami
- trąby Hadley 65cm
- fabryczna półka podszybia
- osłony międzyosiowe
- 4 akumulatory

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 24 lis 2022, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Obrazek

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 77 z 83 [ Posty: 1654 ] Przejdź na stronę Poprzednia 175 76 77 78 7983 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: