Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 86 z 87 [ Posty: 1727 ] Przejdź na stronę Poprzednia 183 84 85 86 87 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sty 2025, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Później trzeba wymienić MP5, niech się inni martwią. :D
Później to się ogląda na youtubie Trakera pakera Adriana co kupił takie od Rabena i teraz je tam remontuje :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 sty 2025, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 6109

Kolego, są pewne granice :twisted:


Post Wysłano: 12 sty 2025, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1369
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Fajne auto,kolejne świeże do floty - bezawaryjnej eksploatacji :wink:
Akurat od kilku miesięcy jeżdżę takim z 24r,tylko w kabinie GX,ale też 480km.Fajnie to idzie,mocne auto,duża przestrzeń w kabinie no i dużo przyjemniejsze wnętrze niż to poprzedniego modelu.Dużo lepiej wychodzi w paliwie niż ostatni TG-X 460 z 2019r którym jeździłem.Mój póki co żadnych problemów z webastem nie ma(często opisywany problem),ale też dopiero 50tys km na blacie.No ale szkoda, że zlikwidowali te wyloty na dole,bo zawsze woda ciepła była w zimie.Wyciszenie to słaba strona tego auta,podobnie jak brak sensownej półki czy powierzchni do zrobienia jedzenia czy papierkowej roboty.Teraz MAN-y spadły do rozsądnych kwot,i chyba jedno z ciekawszych aut na rynku i dla przewoźnika i dla kierowcy.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 19 paź 2025, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Tego wozu chyba jeszcze tutaj nie pokazywałem. Auto kupione z myślą o jeździe głównie na Czechy, Słowację i Węgry, na których to kierunkach ostatnio mamy coraz więcej pracy.

Marka: Scania
Model: R450 Topline Streamline
Rok produkcji: 2016
Przebieg: 970.000km
Wyposażenie: Klimatyzacja automatyczna, klimatyzacja postojowa, lodówka z zamrażarką, pneumatyczne zawieszenie obu osi, zbiorniki 1400l, ledowe światła tylne, elektryka szyb i luster, retarder 3500, zestaw wskaźników z dużym wyświetlaczem, automatyczna skrzynia biegów GRSO905 z mostem 2.92 oraz nadbiegiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Auto ma spory przebieg, ale przekonał mnie do niego stan utrzymania oraz niezwykle bogata historią serwisowa z Czech, gdzie auto objęte było pełnym pakietem serwisowym do przebiegu 750.000km. Poważnie, tak ładniej i bogatej historii przy tym przebiegu dawno nie widziałem. Ciekawa także jest skrzynia, w której 12 bieg jest nadbiegiem, dzięki czemu auto na odcięciu ma 1200rpm.


Post Wysłano: 19 paź 2025, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2073
Samochód: Volvo FH500 XL

Ostatnio wracałem przez Prudnik to mijałem twoje auta, kilka sztuk. Jedni wracali, drudzy jechali w tamtą. :)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 28 mar 2026, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

W ostatnim czasie sprzedaliśmy oba FH. Powoli uzupełniany luki po nich, czego efektem jest...
Kolejny TGX, który na dniach dołączył do floty.

Marka: MAN
Model: TGX 18.480 LL SA GX
Rok produkcji: 2025
Przebieg: nowy
Wyposażenie:
- kabina typu GX
- zautomatyzowana, 12 stopniowa przekładnia ZF Traxon i most z przełożeniem bezpośrednim 2.12
- w pełni pneumatyczne zawieszenie obu osi, pneumatyczne zawieszenie kabiny
- klimatyzacja automatyczna oraz klimatyzacja postojowa
- tempomat PCC z odległościówką i asystentem pasa ruchu
- audio z subwooferem oraz nawigacją sterowane pokrętłem z touchpadem
- komfortowy fotel kierowcy z łamanym oparciem
- fotel pasażera obrotowy i składany do pozycji stolika
- rozkładany stolik przed fotelem pasażera
- beżowe wykończenie kabiny z drewnopodobnym dekorem
- lodówka
- elektryczne szyby i lustrka
- elektryczna roleta przeciwsłoneczna
- blenda przeciwsłoneczna
- ledowe reflektory przednie z automatycznymi światłami drogowymi
- ledowe światła tylne
- zbiorniki 2 x 480ltr
- klaksony pneumatyczne FIAMM
- obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica
- belka ochronna na ramie
- fabryczna przetwornica napięcia z gniazdkiem w kabinie
- radar martwego pola z prawej strony pojazdu
- cyfrowe zegary

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek


Post Wysłano: 29 mar 2026, 9:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4121
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Pasowałyby w środku jakieś nawiązania do koloru budy.
Oby spisywał się lepiej niż FHacz.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 29 mar 2026, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2023, 21:24
Posty: 74
Lokalizacja: Chajnówek

Bezawaryjnych 8). Kierowca który go dostanie będzie zadowolony. :]


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Po pierwszym tygodniu jazdy naprawdę pozytywnie zaskoczył spalaniem. Różnica do poprzedniego TGX ze skrzynią Scanii i nadbiegiem jest znacząca. Oby tak dalej.

W międzyczasie odebrałem nowy doczep. Karol konfigurował go pod swoje potrzeby i wyszła naprawdę przyjemna naczepa.

Obrazek


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 6109

Napisz coś o tej konfiguracji, bo nie ukrywam, że dla mnie firana, to taka podłoga z namiotem. Z opcji rozróżniam aluminiowe felgi i zbiorniki.


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Te lampy tylne to już standard czy trzeba kliknąć coś więcej w zamówieniu ?
Karol, mam nadzieję że markery do opon już kupiłeś i napisy będą wkrótce malowane :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3462
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Karol, mam nadzieję że markery do opon już kupiłeś i napisy będą wkrótce malowane :D
Markery to są dobre dla gwiazd typu Wichot Team. Farba do pontonów robi robotę. Niestety nie ma Blyat Lajonów, to nie ma co malować.


Post Wysłano: 14 kwie 2026, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Napisz coś o tej konfiguracji, bo nie ukrywam, że dla mnie firana, to taka podłoga z namiotem. Z opcji rozróżniam aluminiowe felgi i zbiorniki.
W sumie o każdym typie naczepy można powiedzieć podobnie :wink:
Ta konkretna naczepa jest uszyta pod naszą robotę - jako, że często wozimy lekko, ma 2 podnoszone osie. Dużo naszych ładunków to automotive, więc ma palletstopy, certyfikat Daimlera i płytę wzmacniającą przednią ścianę. Regularnie wozimy też wszelaką kurierkę, więc jest ryfel zabezpieczajacy podłogę z tyłu przed pracującą rampą oraz zbrojona plandeka i dach. Dodatkowo Karol lubi być przygotowany na każdą okazję, więc doposażył ją w skrzynię na graty przed pierwszą osią.
Cytuj:
Te lampy tylne to już standard czy trzeba kliknąć coś więcej w zamówieniu ?
Idą w standardzie od początku 26 roku. Dorzucimy tylko porządne światła cofania, bo te zintegrowane w lampie to żart :wink:


Post Wysłano: 07 maja 2026, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Jako, że nasze Volva I-Save zostały odkupione przez Renault Trucks, naturalną koleją rzeczy było pojawienie się na bazie poniższego pojazdu. Tym razem bez silnika z Turbo Compound.

Marka: Renault
Model: T520 High Sleeper
Rok produkcji: 2026
Przebieg: nowy
Wyposażenie:
- reflektory LED
- alufelgi Alcoa DuraBright
- klaksony pneumatyczne
- blenda przeciwsłoneczna
- pneumatyczne zawieszenie kabiny oraz obu osi
- komfortowy fotel kierowcy z wentylacją i ogrzewaniem
- obrotowy fotel pasażera
- skórzana kierownica
- klimatyzacja postojowa
- stolik na ruchomym wysięgniku
- materac Serenite
- lodówka 40l
- czerwone pasy bezpieczeństwa
- nawigacja
- kamera martwego pola + kamera cofania
- radary z obu stron pojazdu
- zbiorniki 2 x 475l
- dzielona górna leżanka z funkcją półki na bagaże

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 08 maja 2026, 11:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 126
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

Będziesz zadowolony z Renaty , jeżdżę też taka 480 z 25r ,160tys przejechane i oprocz irytującego tableta tzn zacinające się radio czy android to mechanicznie zero usterek . Wymiana oleju i dalej w drogę co w tych czasach w innych markach aut bywa rzadkością.


Post Wysłano: 08 maja 2026, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2073
Samochód: Volvo FH500 XL

Ja tam też bardzo miło wspominam "T-etke". :) Bardzo ładna ta twoja, niech się sprawuje jak najlepiej. Z chęcią bym pojeździł jeszcze kiedyś Renaultem. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 08 maja 2026, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 900
Samochód: TGS 35.440
Lokalizacja: Nysa

Pięknie się prezentuje. Będę wypatrywał :)


Post Wysłano: 08 maja 2026, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

I pomyśleć że ponad 20 lat minęło jak dodawałeś tu nowa magnumeczke na małych kołach. Dużo dobrych opinii słyszałem o wnętrzu tej kabiny i wygodzie "życia"

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 08 maja 2026, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1359
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Z tym turocompand coś nie tego, że nie zamówiłeś bez niego?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 09 maja 2026, 8:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1806
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Naprawdę chwalicie Renówkę :lol:
Do czego doszło w transporcie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 86 z 87 [ Posty: 1727 ] Przejdź na stronę Poprzednia 183 84 85 86 87 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: