| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ogrzewanie man tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=34523 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 15 lut 2012, 20:33 ] |
| Tytuł: | ogrzewanie man tga |
koledzy kupiłem mana tga i pod webastem jest jakieś urządzenie do którego podłączony jest zbiornik który znajduje się w lewym schowku kabiny. i następne przewody idą tak jak by do nagrzewnicy. spotkał się ktoś z takim urządzeniem? |
|
| Autor: | bicker83 [ 15 lut 2012, 21:10 ] |
| Tytuł: | Re: ogrzewanie man tga |
Oryginalna klima stacjonarna MAN |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 15 lut 2012, 21:13 ] |
| Tytuł: | Re: ogrzewanie man tga |
a dzięki kolego. ale po co do tego ten duży zbiornik w schowku, już myślałem ze to jakieś ogrzewanie mokre |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|