| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wóz techniczny z geologii https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33913 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | HIGHSCREEN [ 05 sty 2012, 16:05 ] |
| Tytuł: | Wóz techniczny z geologii |
Mało spotykana kombinacja 4x4 + gąsienica , samochód został sprowadzony z belgii . . . .
|
|
| Autor: | Leszek [ 05 sty 2012, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: WÓZ TECHNICZNY ??? |
Raczej wygląda to na ekipe od łupek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|