| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 4 Webasto non stop grzeje https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33736 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Garnet22 [ 23 gru 2011, 17:20 ] |
| Tytuł: | Scania 4 Webasto non stop grzeje |
Witam. Czy spotkał się ktoś z taką usterką? Nie ważne czy mam ustawione na zegarze 1 czy 6 poziom. Non stop grzeje aż normalnie nie idzie oddychać w kabinie. Wiadomo że lepsze to niż marznąć |
|
| Autor: | Kierownik [ 23 gru 2011, 17:44 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
Ja się spotkałem, padnięty może być potencjometr, czujka tempetartury (mogą być dwie), albo płytka sterująca. |
|
| Autor: | Garnet22 [ 23 gru 2011, 17:53 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
a gdzie ich szukać? (potencjometrów) |
|
| Autor: | Kierownik [ 23 gru 2011, 17:56 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
Potencjometr, to ta gała którą ustawiasz temp. Najlepiej spróbuj zamienić od innej kani, może zagada. |
|
| Autor: | Garnet22 [ 23 gru 2011, 18:00 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
Gadać gada |
|
| Autor: | PIRS-BT [ 23 gru 2011, 18:07 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
rozbierasz ten sterownik CCT i tam masz termistor, taki niebieski wystający od płytki, wystarczy dobrze przelutować, ale to raczej zabawa dla kogoś kto się sporo bawi w elektronikę, żeby te luty miały ręce i nogi, a nie po 100km od wstrząsów to samo:) acha i gdzie wy macie potencjometr w scanii 4? jak tam jest cyfrowy sterownik... |
|
| Autor: | Garnet22 [ 23 gru 2011, 18:10 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
no właśnie o to chodzi że cyfrowy |
|
| Autor: | Kierownik [ 23 gru 2011, 18:16 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 4 Webesto non stop grzeje |
Tak jest, jak się nigdy scanią nie jeździło... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|