| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| man f2000 czy volvo terberg? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33593 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krencus90 [ 11 gru 2011, 14:51 ] |
| Tytuł: | man f2000 czy volvo terberg? |
witam. co według Was jest lepsze, man f200 6x6 czy volvo terberg 6x6? które z tych aut lepiej sprawdzi sie w tudnych warunkach, tzn. wąskie drogi, błoto, bardzo wybośicie, ciężkie podjazdy. prosze o porade |
|
| Autor: | Luka [ 11 gru 2011, 15:20 ] |
| Tytuł: | Re: man f2000 czy volvo terberg? |
A z jakim przeznaczeniem? Wywrotka, samochód do lasu czy coś jeszcze innego? |
|
| Autor: | krencus90 [ 11 gru 2011, 22:01 ] |
| Tytuł: | Re: man f2000 czy volvo terberg? |
a tak, nie napisalem najwazniejszego, wywrotka, dokladnie bedzie wozony piasek. |
|
| Autor: | Star240 [ 14 gru 2011, 10:55 ] |
| Tytuł: | Re: man f2000 czy volvo terberg? |
Cytuj: witam. co według Was jest lepsze, man f200 6x6 czy volvo terberg 6x6? które z tych aut lepiej sprawdzi sie w tudnych warunkach, tzn. wąskie drogi, błoto, bardzo wybośicie, ciężkie podjazdy. prosze o porade
Tak na uboczu, Volvo a Terberg to dwie marki
|
|
| Autor: | vastolorde [ 21 gru 2011, 14:38 ] |
| Tytuł: | Re: man f2000 czy volvo terberg? |
Gdzie będziesz woził ten piasek? Dowóz na prywatne posesje? Czy budowy? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|