| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF 240 ATI spalanie pomocy!!!! https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=33524 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | medion11 [ 04 gru 2011, 13:32 ] |
| Tytuł: | DAF 240 ATI spalanie pomocy!!!! |
Posiadam dafa 240 ati z hds i kiprem autko waży 11 ton spalanie wacha mi się między 25-30l czy to normalne autko ma przejechane 700000 tyś km |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|