Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 11 z 13 [ Posty: 257 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 paź 2014, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2013, 10:41
Posty: 75
Samochód: scania

Bardzo mi się podoba twoja maszyna. Zazdraszczam

Jeśli chodzi o robote zimą to ładnie by się prezentowało ze spychem z przodu i solanką na siodle. Nie ma w twojej okolicy takiej roboty??


Post Wysłano: 31 paź 2014, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Widzę, że Marta znów Cię przytuliła :D .

My też tam trochę jeździmy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 31 paź 2014, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Bardzo mi się podoba twoja maszyna. Zazdraszczam

Jeśli chodzi o robote zimą to ładnie by się prezentowało ze spychem z przodu i solanką na siodle. Nie ma w twojej okolicy takiej roboty??
Jesli szanujesz swoje auto to pod zimę go nie dasz.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 01 lis 2014, 12:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ja swoje szanuje, ale jeśli ktoś dał by mi jako taką robotę na zimę, nawet bym okiem nie mrugnął, wszystkie bym wygonił.

Te wozy są do zarabiania kasy, a nie do patrzenia się na nie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 lis 2014, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Ja swoje szanuje, ale jeśli ktoś dał by mi jako taką robotę na zimę, nawet bym okiem nie mrugnął, wszystkie bym wygonił.

Te wozy są do zarabiania kasy, a nie do patrzenia się na nie.
Czyli przy zimie nie jeździłeś i nie znasz tej pracy - również pod względem zarobków ... - 2 lata temu na solarce na wojewódzkich czystego zarobku dla mnie wyszło mi 200zl/miesiąc (nie licząc amortyzacji auta, tylko paliwo, koszt pracownika i ubezpieczenia ) - szał jak cholera :lol: Tylko się rzucać na zimowe utrzymanie dróg :lol:
Co innego jak masz 20aut (wywrotek na które zima jest zero roboty) to zarobisz na wypłatę dla pracownika - czyli nie dokładasz, wychodzisz na zero ... No chyba,ze auta masz zlomy i w nie wrzucisz jakiś grosz to nawet zero nie wyszłoby. Dzięki Bogu moje Iveco przez 3 zimy jedyną awarie miało w postaci nieszczelności siłownika hamulcowego ... Sprzedałem to auto i razem z tym skończyłem z zimą - w tym roku (znów na wojewódzkie) było sporo propozycji i nawet kilometrówkę podbijali jedni przez drugich - ale uprzejmie podziękowałem - wole kierowce na "Kuronia" wysłać a auto umyć i do garażu postawić i wyjechać w Marcu jak roboty ziemne się zaczną ...
Inna sytuacja jest na krajówkach - tam jest więcej jeżdżenia, co za tym idzie więcej Ci zostaje.
A jeszcze inną sytuacją jest jeśli to TY wygrałeś przetarg z GDDKiA lub WZD (to jest kasaaa) - dużym firmą może się to udać - małemu, posiadającemu 2-5 aut - już nie ... Ale najczęściej i tak przetargi wygrywają firmy posiadające biuro i laptop, a Ty murzyn [wycenzurowano] jako podwykonawca za psi grosz i wychodzi to tak jak opisałem wyżej ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 01 lut 2015, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 gru 2014, 12:14
Posty: 3
Lokalizacja: Kętrzyn

Cytuj:
Tak auto prezentowało się na zlocie, szkoda tylko że fizycznie nie poznałem nikogo z naszego forum.
http://www.youtube.com/watch?v=aBSlQBEENCw
Witam. Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale byłem wtedy razem z Bogdanem jako operator kamery w tym filmie. Mam dla Ciebie małą niespodziankę. Kilka zdjęć mi się ostało z poprzednich Mater Trucków:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Auto na żywo prezentuje się wyśmienicie.
Pozdrowienia dla rodziny.


Post Wysłano: 02 lut 2015, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Już widzę tą pomalowaną ramę i most pod solarką :lol:

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 02 lut 2015, 11:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Już widzę tą pomalowaną ramę i most pod solarką :lol:
Ja bym się popłakał na wiosnę :oops:

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 06 lut 2015, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 1:47
Posty: 232
Samochód: 2004 volvo vnl64t300
Lokalizacja: Bychawa

Ja ju placze jak ono wyglada po 2 sezonach na wywrotce. Pod zimowe utrzymanie to nigdy bym nie postawil takiego auta. Dlatego auto ma urlop zimowy a jego kierowca uskutecznia Anglie narazie ze skutkiem marnym. Jak tak dalej bedzie mi szedl ten transport na starym kontynencie to chyba trzeba bedzie szukac nowego nabytku ale w Kanadzie.


Post Wysłano: 06 lut 2015, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2015, 16:16
Posty: 19
Lokalizacja: Chęciny

Nowego nabytku w Kandzie? Ale tylko po to żeby ściągnąć do kraju? Czy może planujesz znowu wyjechać :/ :/ :?:

_________________
"Już Syrenka potrafiła osiągać prędkość światła…. zgaszonego. "


Post Wysłano: 06 lut 2015, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Widziałem naczepę na mobile jak się nie mylę. Plany na inna czy zmiana specyfiki transportu??

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 07 lut 2015, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2015, 16:16
Posty: 19
Lokalizacja: Chęciny

To może teraz cysterna?

_________________
"Już Syrenka potrafiła osiągać prędkość światła…. zgaszonego. "


Post Wysłano: 11 lut 2015, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 1:47
Posty: 232
Samochód: 2004 volvo vnl64t300
Lokalizacja: Bychawa

Powoli moj patriotyzm do naszej kochanej ojczyzny zaczyna gasnac bo jezeli czlowiek zobaczyl troche innego swiata to ta nasza rzeczywistosc przesiaknieta cwaniactwem na kazdym kroku zaczyna mnie meczyc. Jak wroce to na pewno nie do standardowego transportu bo tego juz sprobowalem i nie zamierzam w tym tkwic. Jazda z przeladunkami zeby zarobic , przeciaganie tacha, smarowanie pod stolem zeby dostac robote albo zlecenia za ktore ktos moze zaplaci za 6 miesiecy albo chcesz jezdzic to wybierz co zarobiles w kamieniu to nie jest dla mnie normalny sposob na zycie. Nie bede wiecej wyliczal bo nie o to chodzi zeby sie uzalac ale nie mozemy sie na takie rzeczy godzic jezeli mamy swiadomosc ze nie tedy droga bo sami stajemy sie czescia tej machiny.
Truck tez nie jest standardowy i nie jest to maszyna do codziennej charowki na tym kontynencie gdzie jest inna specyfika transportu a i z serwisowaniem jest problem. Jak pewien pomysl zakielkuje ktory byl motywem importu auta do Polski to na pewno auto pokaze sie jeszcze nie tylko na drodze ale tutaj wszystko bardzo powoli dojrzewa zeby stac sie rzeczywistoscia. Przepraszam za brak polskich znakow i wszystkich pozdrawiam.
PS: Jak bede mial troche czasu to moze zaloze temat; Roznice w pracy kierowcy w USA, Polsce i Anglii.


Post Wysłano: 12 lut 2015, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Jak wroce to na pewno nie do standardowego transportu bo tego juz sprobowalem i nie zamierzam w tym tkwic. Jazda z przeladunkami zeby zarobic , przeciaganie tacha, smarowanie pod stolem zeby dostac robote albo zlecenia za ktore ktos moze zaplaci za 6 miesiecy albo chcesz jezdzic to wybierz co zarobiles w kamieniu to nie jest dla mnie normalny sposob na zycie.
Z tego co widzę często bywałeś na Wszachowie i robisz tzw transport kopalni.
1. Na tej kopalni nikt nie wyjeżdża przeładowany, 40.2t to wszystko.
2. Przeciąganie tacha, a kto Ci każe? Przecież to twój trok, nie masz ochoty, nie jedź dalej.
3. Ja jakoś nikomu nie smaruję, pracy mam aż za dużo.
4. Płatności po 6 miesięcy. Akurat Wszachów płaci max kilka dni po terminie.
5. Jest opcja odbierania kasy w naturze, ale nikt do tego nie zmusza, a jeśli już się zdecydujesz po promocyjnych cenach.
Fakt faktem, że stawki w tamtym sezonie na niektórych relacjach były tragiczne, ale nikt nie zmusza do jazdy. Za mało kasy - my jedziemy gdzie indziej.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 lut 2015, 0:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Cytuj:
Jak wroce to na pewno nie do standardowego transportu bo tego juz sprobowalem i nie zamierzam w tym tkwic. Jazda z przeladunkami zeby zarobic , przeciaganie tacha, smarowanie pod stolem zeby dostac robote albo zlecenia za ktore ktos moze zaplaci za 6 miesiecy albo chcesz jezdzic to wybierz co zarobiles w kamieniu to nie jest dla mnie normalny sposob na zycie.
Z tego co widzę często bywałeś na Wszachowie i robisz tzw transport kopalni.
1. Na tej kopalni nikt nie wyjeżdża przeładowany, 40.2t to wszystko.
2. Przeciąganie tacha, a kto Ci każe? Przecież to twój trok, nie masz ochoty, nie jedź dalej.
3. Ja jakoś nikomu nie smaruję, pracy mam aż za dużo.
4. Płatności po 6 miesięcy. Akurat Wszachów płaci max kilka dni po terminie.
5. Jest opcja odbierania kasy w naturze, ale nikt do tego nie zmusza, a jeśli już się zdecydujesz po promocyjnych cenach.
Fakt faktem, że stawki w tamtym sezonie na niektórych relacjach były tragiczne, ale nikt nie zmusza do jazdy. Za mało kasy - my jedziemy gdzie indziej.

Zauważ, że kolega ma porównanie do zagranicznych realiów. Ty siedzisz w tym gównie od urodzenia, więc dla Ciebie nie śmierdzi, ktoś kto wpadł do szamba prosto z kąpieli może mieć inne zdanie.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 17 lut 2015, 7:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Cytuj:
Zauważ, że kolega ma porównanie do zagranicznych realiów. Ty siedzisz w tym gównie od urodzenia, więc dla Ciebie nie śmierdzi, ktoś kto wpadł do szamba prosto z kąpieli może mieć inne zdanie.

I wszystko na temat :!:

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 17 lut 2015, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

W Polakach pokutuje stereotyp, że "tam" bez względu gdzie by to nie było, jest zawsze pięknie, a u nas to szambo.
W każdym kraju jest konkurencja, w każdym gonitwa za kasą. Jeśli jeden z drugim myśli że że "tam" nie ma łapówek, albo jeździ się mniej niż śpi, a wszyscy kontrahenci płacą o czasie, i nie ma kompensat to radzę ogarnąć się i zejść na ziemię.

A jak komuś nie podoba się mój kraj, to wynocha dorabiać się gdzie indziej. I wszystko w tym temacie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 lut 2015, 20:09

Polać mu,dobrze gada!!!!!!


Post Wysłano: 17 lut 2015, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
(...)
Napisane dosadnie, ale dobrze oddaje prawdę...
@kojakvolvo1976 po co było ciągnąć żelazo z Usach?
Mogłeś tu kupić volvo z biedronki w niskiej budzie i latać z patelnią.
Naprawdę nic do Ciebie nie mam, ale skoro tak tu źle, to co tu jeszcze robisz?
W naturze czlowieka, jest zapewnić godny byt sobie i najbliższym. Skoro Polska to taki dziki i skorumpowany kraj - wyjedź do Usach.... Tam podobno rzeki mlekiem i miodem płyną.

(no offence)


Post Wysłano: 17 lut 2015, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Widzę, że z jednej skrajności w drugą popadacie. Chłop robił tu,robił tam, znów tutaj i napisał co widzi i tyle , po co dopisywać ideologie do tego. Takie ma spostrzeżenia i już.
Po co mu złom po biedronce, po co ma latać z patelnią - żeby jego ciężka pracą ktoś inny się bogacił?? Piszesz, że w usach wszystko mlekiem i miodem płynie, PODOBNO, no widzisz, Ty wiesz,że PODOBNO, a on tam był i wie jak jest ... Widzisz różnice?? Cały świat się bogaci przy budowie dróg , ale nie u nas musiało firm popadać więcej jak much na zimę ... Taki to piękny świat na patelniach. Zaraz polecą głosy, że po co wywrotkę kupił, mógł w inną dziedzinę transportu pójść - no mógł ...
PS Ja go rozumiem.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 13 [ Posty: 257 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: