| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32944 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SZUPEK [ 25 paź 2011, 16:08 ] |
| Tytuł: | [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO |
Witam!!! Sprzedam wszystko to co widoczne jest na zdjęciach. Chętnych zapraszam na GG(12497047) lub PW. POZDRAWIAM. Miedziane druciki. Idealnie nadają się na zrobienie instalacji elektrycznej i pneumatycznej: ![]() Blachy ryflowane 21x15cm 2szt.: ![]() ![]() Felgi: ![]() ![]() Opony naczepowe(8szt.) i normalne (58 szt.): ![]() Wnętrze SCANIA R (nowe) : ![]() Części SCANIA(NOWE): ![]() ![]() ![]() Palety: ![]() Akceroria: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Winda(nowa kompletna):
|
|
| Autor: | SZUPEK [ 29 paź 2011, 10:21 ] |
| Tytuł: | Re: [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO |
Aktualizacja tego co zostało: Miedziane druciki. Idealnie nadają się na zrobienie instalacji elektrycznej i pneumatycznej: ![]() Blachy ryflowane 21x15cm 2szt.: ![]() ![]() Felgi: ![]() Opony naczepowe(4szt.) i normalne (56 szt.): ![]() Wnętrze SCANIA R (nowe) : ![]() Części SCANIA(NOWE): ![]() ![]() ![]() Palety: ![]() Akceroria: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Winda(nowa kompletna): ![]() Kalki: ![]()
|
|
| Autor: | SZUPEK [ 24 lis 2011, 23:47 ] |
| Tytuł: | Re: [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO |
I jeszcze te graty KONTENER ![]() ![]() HDS ![]() SILNIK ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | SZUPEK [ 27 lis 2011, 12:28 ] |
| Tytuł: | Re: [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO |
KONTENER,KALKI I KOGUTY SPRZEDANE. RESZTA NADAL AKTUALNA |
|
| Autor: | SZUPEK [ 04 gru 2011, 0:21 ] |
| Tytuł: | Re: [S] ZŁOM MODELARSKI I NIE TYLKO |
ODŚWIEŻAM |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|