Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2011, 12:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2011, 12:57
Posty: 2
GG: 3607284

Witam! Mam taki problem. Sam jestem pracownikiem biurowym. Wcześniej zajmowałem się rozliczeniami podróży kierowców. Teraz zostałem obłożony ich kontrolą. Dostałem dostęp do systemu GPS, do którego są podpięte wszystkie auta w firmie oraz szybko, poinstruowany. Z instruktażu dowiedziałem się jak sprawdzać momenty przekraczania granicy przez kierowców. Jednak kiedy zobaczył mój przełożony, jak sprawdzam to powiedział, że takie sprawdzanie, to żadne sprawdzanie.
Pracuję w AutoSACIE. Jeśli ktoś ze szanownych użytkowników forum również pracuje w tym systemie, zajmuje się kontrolą kierowców będę wdzięczny za pomoc. Wszelkie inne opinie, sugestie i uwagi, też mile wskazane. Pozdrawiam


Post Wysłano: 23 paź 2011, 9:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Skoro twój szef jest aż tak wymagający to poproś aby Ci pokazał jak on szczegółowo to robi i przeszkolił jeszcze raz! To mi przypomina akcję z czasów wojska: sierżant daje pędzel szeregowemu i każe pomalować płot na całej długości, żołnierz pyta: "Panie sierżancie, a farba?",na to sierżant:"Farbę to sobie naruchaj, do jutra ma być pomalowane!"

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Post Wysłano: 23 paź 2011, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2011, 12:57
Posty: 2
GG: 3607284

To nie tak...
Wcześniej zajmowała się tym koleżanka, która przekazując obowiązki przekazała to co chciała (czyt. niewiele). Teraz ja próbuję ogarnąć ten temat i nawet nie wiem jak go ugryźć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: