Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2011, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Ave. Ci, co śmigają po gebelsach, to zapewne się orientują, co się tam obecnie dzieje na 7-ce, szczególnie w biały dzień. W związku z powyższym mam taką manię, że prześladuje mnie następujące pytanie: czy znalazło by się jakieś tego omijanie, tu dzież objechanie? Najbardziej interesowałoby mnie od razu przeskoczyć Kassel od północy z A38 na A44 i odwrotnie, ale jak wiecie chociaż jak ten ształ pod górę ominąć, też będę wdzięczny.

Z poważaniem
Kierownik ds Kontrowania Fajerą


Post Wysłano: 23 paź 2011, 13:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Kiedy w zeszłym roku była zwężka zaraz za 77 zjazdem w kierunku Gottingen, też był szał gwizdka w biały dzień. Wtedy miałem takie szczęście, że co tydzień byłem w tamtych rejonach. Korzystałem z takowego objazdu: jadąc A38 od Lipska kierowałem się na A7 w kierunku Hannoveru, na 73 zjeździe odbijałem w lewo na B3 w stronę Kassel. Ciasno trochę, momentami kręto i stromo, ale przejeżdżałem bez problemów. Wylatywałem w Kassel i dobijałem się to 77 zjazdu na A7.

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: