| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SCANIA R580 V8 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32829 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kanalia [ 14 paź 2011, 15:04 ] |
| Tytuł: | SCANIA R580 V8 |
Siema mam pytanie otóż mam okazje kupić scanie R580 V8 Euro 3 615k+przebieg i tu mam pytanie czy te auto może być awaryjne ? |
|
| Autor: | marlik [ 20 paź 2011, 22:33 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA R580 V8 |
może być. |
|
| Autor: | Scania94g [ 22 paź 2011, 15:01 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA R580 V8 |
Zawsze jest ryzyko że coś się będzie mogło zepsuć. Jeżeli auto jest w dobrym stanie technicznym i wszystko było wymieniane na czas to autko powinno służyć dobrze. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|