Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 5 z 9 [ Posty: 165 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 79 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 sie 2012, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2012, 20:17
Posty: 25
Samochód: Civic

Kiedy to się stało??


Post Wysłano: 19 sie 2012, 14:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Bodajże w czwartek leciałeś siedlce-międzyrzecz podlaski godzinny mocno po południowe?

Jak tak to pozdrawiam krzyczałem Ci na radiu o misiakach (wólka kamienna) bo sam leciałeś :) Latam cysterką niebieski man TGA i biała rurka

Czasami tam widuje pięknie oświetlone volvo białymi obrysówkami i ogólnie robi dobry szął na drodze. Bardzo podobne do twojego.
Cytuj:
Bodajże w środe widziałem niemal identyczne FH na dk19 w kąkolewnicy wsch. tylko miało blachy LBI.
To na pewno był samochód z innej firmy, bo w czwartek nasz był gdzieś mniej więcej w Italii. To podobne Volvo o którym wspomniał Levuss mogło być z firmy Janus-Trans. Mają prawie identyczne auto, a siedziba jest gdzieś na trasie Międzyrzec-Łosice. Nic więcej nie wiem na temat tej firmy.

Jak oświetlone, to bardzo możliwe, że z Miś-transu, oprócz naszego jest jeszcze jeden srebrny koń, reszta jest czarna albo niebieska.

Cytuj:
Wnioskuje, ze macie u siebie kierowcę z Białej, bo często w weekendy stoi Volvo tandem na orlenie przy wiadukcie :)
Zgadza się :)

Cytuj:
Słyszałem i widziałem, że nowego fh-acza ochrzcili na drzewie.Prawdą jest to że stało się to 70 km od bazy??

Pozdrawiam
Niestety zgadza się. Volvo jechało pierwszy kurs, 2 dni wcześniej odebrane z Wieltona, nie miało jeszcze nawet kierowcy przydzielonego. Jaki będzie jego dalszy los-na razie nie wiem, prawdopodobnie da się uratować bo rama mało uszkodzona, tylko kabina do wymiany

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 02 paź 2012, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Nie kręciliście pauzy na DK10 pomiędzy Płońskiem a Toruniem w piątek 28.09.2012r około godziny 19?

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 17 lis 2012, 18:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Masz foty tego walniętego Volva?

Co do tematu to piękny skład :)


Post Wysłano: 18 lis 2012, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Chyba gdzieś mam, jednak to nie jest odpowiedni temat żeby je tutaj wrzucać. Ciekawostka: Volvo ma już nową kabinę i niedługo powinno znowu ruszyć.

Wracając do odpowiedniego tematu: za tydzień dam aktual, bo się sporo pozmieniało. Dodam długo oczekiwane przez niektórych zdjęcia wnętrza, ale na razie nic nie zdradzam :)

P.S. pozdrowienia dla kolegi W123, bo wczoraj to prawdopodobnie on polował z aparatem w Suwałkach. Podziwiam, że chciało Ci się stać w takiej zimnicy (jak możesz to pochwal się zdjęciem) :)

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 18 lis 2012, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
za tydzień dam aktual, bo się sporo pozmieniało. Dodam długo oczekiwane przez niektórych zdjęcia wnętrza, ale na razie nic nie zdradzam :)
Niech zgadnę wnętrze pewnie w eko-skórze....... Z zewnątrz raczej się nic nie zmieniło, ewentualnie kosmetyka :D

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 25 lis 2012, 17:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Obiecana aktualizacja. Zaszły drobne zmiany, obecnie troszkę przerabiamy wnętrze, to jeszcze nie jest końcowy efekt, ale już coś mniej więcej widać, jak zwykle zrobiliśmy po swojemu. Nie żadna ekoskóra jak napisał kolega wyżej, tylko coś mniej spotykanego (przynajmniej w moim odczuciu) i przyjemniejszego w dotyku :)
Z innych rzeczy to raczej same drobnostki, np. niklowana listwa nad osłoną przeciwsłoneczną. Niestety nie jest to czarny wóz i te wszystkie pierdoły zlewają się z kolorem auta, ale jest jak jest.
Sorry, że taki brudny, ale wczoraj w nocy wrócił z trasy, a jutro myka na Rosję :]
Pozdrawiam :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 25 lis 2012, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W środku auto zrobione w moim ulubiony stylu i klimacie. Wygląda przekonkretnie. Za to zewnętrznie kicha. Przerost formy nad treścią i brak spójności. Ale jeśli Tobie się podoba :)


Post Wysłano: 25 lis 2012, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Nie żadna ekoskóra jak napisał kolega wyżej, tylko coś mniej spotykanego (przynajmniej w moim odczuciu) i przyjemniejszego w dotyku :)
Eko jest ostatnio modna, ale poszliście dalej i Bogu dzięki. Wnętrze wygląda wypaśnie. Ja na waszym miejscu obiłbym jeszcze przednie schowki nad szybą kremowym flokiem a ołtarzyk tym brązem i wyglądałoby to przezajebiście. Schowki skrajne jasny beż, ołtarz brązowy tak wygląda moja wizja :D .

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 25 lis 2012, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Cytuj:
Nie żadna ekoskóra jak napisał kolega wyżej, tylko coś mniej spotykanego (przynajmniej w moim odczuciu) i przyjemniejszego w dotyku :)
Eko jest ostatnio modna, ale poszliście dalej i Bogu dzięki. Wnętrze wygląda wypaśnie. Ja na waszym miejscu obiłbym jeszcze przednie schowki nad szybą kremowym flokiem a ołtarzyk tym brązem i wyglądałoby to przezajebiście. Schowki skrajne jasny beż, ołtarz brązowy tak wygląda moja wizja :D .
Hmm, co jest ten 'ołtarz'? Nie spotkałem się nigdy z takim określeniem xD
Co do dalszych prac to nie wiem jak będzie, bo zrobiliśmy dosyć ryzykowny krok... Tunel, 'dywaniki' i część deski rozdzielczej będą w białej ekoskórze właśnie. Welur nie wchodził w grę ze względów praktycznych oczywiście, problem tylko jest taki, że nie wiadomo jak biała ekoskóra przeszywana brązową nicią będzie pasować do tej reszty. No nic... Zobaczy się, jaki jest efekt dotychczasowy-widać na zdjęciach...

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 26 lis 2012, 0:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Hmm, co jest ten 'ołtarz'? Nie spotkałem się nigdy z takim określeniem xD
To ten środkowy schowek :) pieszczotliwie nazywany "ołtarzem" od momentu pojawienia się liftowego chińczyka.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 26 lis 2012, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Cytuj:
Hmm, co jest ten 'ołtarz'? Nie spotkałem się nigdy z takim określeniem xD
To ten środkowy schowek :) pieszczotliwie nazywany "ołtarzem" od momentu pojawienia się liftowego chińczyka.
A to nie wiedziałem, niestety nie wypali taki pomysł, bo my tego ołtarza nie mamy. Potraktowaliśmy go szlifierą, wywaliśmy wielką dziurę na środku i teraz jest tam mikrofalówka :P

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 26 lis 2012, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

A możesz pokazać zdjęcie, jak ta mikrofalówkę macie :D ??

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 26 lis 2012, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
A możesz pokazać zdjęcie, jak ta mikrofalówkę macie :D ??
Pewnie taką: https://www.roadpro.co.uk/images/produc ... /C1532.jpg
Chyba jedyna mikrofala na 24v.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 27 lis 2012, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Chodziło mi o to jak jest zamontowana ale to szczegół

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 03 gru 2012, 0:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Napisać komentarz o tym FH, to jedna z rzeczy, dla których zarejestrowałem się na tym forum :] VOLVO wygląda bosko!
Pozdrawiam, i życzę wielu bezawaryjnych :wink:


Post Wysłano: 03 gru 2012, 0:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Zestaw widziany kilka razy w Żorach. Przejeżdżacie tylko, czy macie coś w okolicy?


Post Wysłano: 03 gru 2012, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Dzięki za pozytywne komentarze, miło jak ktoś docenia prace, którą się wkłada w auto :)

Mikrofalówka jest na 230V, niebawem wrzucę zdjęcia tej ekoskóry (jeszcze nie uszyta), to przy okazji pokaże i mikrofalówkę.

Co do Żor, to na Włochy zawsze jeździ się przez Cieszyn, wiec najczęściej w poniedziałki i piątki/soboty można zobaczyć Volviacza w tamtych okolicach :)

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Ostatnio zmieniony 03 gru 2012, 23:08 przez kamilliverpool, łącznie zmieniany 3 razy.

Post Wysłano: 03 gru 2012, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 mar 2009, 22:42
Posty: 10
GG: 7074486
Samochód: Scania
Lokalizacja: Łuków

Kto wam robił środeczek?
Ktoś z naszej okolicy czy poza??
Tandem 2012 zrobiony, stoi już pewnie 3 tydzień w Łukowie nie ma roboty czy jak??

Pozdrawiam


Post Wysłano: 03 gru 2012, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Co do Żor, to na Włochy zawsze jeździ się przez Cieszyn, wiec najczęściej w poniedziałki i piątki/soboty można zobaczyć Volviacza w tamtych okolicach :)
Jeździcie A1 z Pyrzowic do Żor i dopiero na Cieszyn? Przez Tychy i Bielsko wychodzi dłużej?

Pozdr. :]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 9 [ Posty: 165 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 79 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: