Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2012, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Kto wam robił środeczek?
Ktoś z naszej okolicy czy poza??
Tandem 2012 zrobiony, stoi już pewnie 3 tydzień w Łukowie nie ma roboty czy jak??

Pozdrawiam

ProTIR z Kałuszyna, na trasie z Siedlec do Warszawy takie 'budy' stoją po prawej stronie na parkingu. W okolicy to chyba tylko właśnie w Kałuszynie i w Nowych Iganiach się zajmują takimi rzeczami.
Co do rozbitka to słyszałem, że już jeździ (chyba nawet kangura dostał), ale może mam jakieś złe info :)
Cytuj:
Jeździcie A1 z Pyrzowic do Żor i dopiero na Cieszyn? Przez Tychy i Bielsko wychodzi dłużej?

Pozdr. :]
W Bieruniu często ładujemy-tak się składa, że np. jutro też :)

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 04 gru 2012, 9:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Gdzie sie ładujecie w tym Bieruniu ?


Post Wysłano: 04 gru 2012, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Gdzie sie ładujecie w tym Bieruniu ?
Danone

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 04 gru 2012, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Cytuj:
Co do Żor, to na Włochy zawsze jeździ się przez Cieszyn, wiec najczęściej w poniedziałki i piątki/soboty można zobaczyć Volviacza w tamtych okolicach :)
Jeździcie A1 z Pyrzowic do Żor i dopiero na Cieszyn? Przez Tychy i Bielsko wychodzi dłużej?

Pozdr. :]

Wychodzi dużo dłużej przez korki w Tychach i dalej przed Bielsko-Białą.


Post Wysłano: 05 gru 2012, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Co do Żor, to na Włochy zawsze jeździ się przez Cieszyn, wiec najczęściej w poniedziałki i piątki/soboty można zobaczyć Volviacza w tamtych okolicach :)
Jeździcie A1 z Pyrzowic do Żor i dopiero na Cieszyn? Przez Tychy i Bielsko wychodzi dłużej?

Pozdr. :]

Wychodzi dużo dłużej przez korki w Tychach i dalej przed Bielsko-Białą.
Wiem wiem, później sobie uświadomiłem :wink:


Post Wysłano: 05 gru 2012, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Obrazek

To był ładny samochód.
To co jest teraz to raczej:
http://img19.imageshack.us/img19/266/e3 ... 32943f.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/3901/d ... 635030.jpg

Przykro, bo wóz był naprawdę zawodowy na początku.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Ostatnio zmieniony 05 gru 2012, 23:51 przez wojtas92, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 05 gru 2012, 19:48

Tak, a teraz zdejmij wszystko, pamiętaj, ze internetowi specjaliści od tuningu tirów (dużo zdjęć widzieli, a część nawet tirem jechała) to wyznacznik, jak im się nie podoba to koniec. Najlepiej przed zakupem pytać jak masz tira zrobić, specjalisty dopomogą, NL tjuning, te sprawy, wiesz.


Post Wysłano: 05 gru 2012, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Tak, a teraz zdejmij wszystko, pamiętaj, ze internetowi specjaliści od tuningu tirów (dużo zdjęć widzieli, a część nawet tirem jechała) to wyznacznik, jak im się nie podoba to koniec. Najlepiej przed zakupem pytać jak masz tira zrobić, specjalisty dopomogą, NL tjuning, te sprawy, wiesz.
Nie można było lepiej tego podsumować. TIR ma być biały, bo to najlepsza baza pod NL style, szeroki laczek, 'uszy' na lusterkach itp. itd. A w ogóle to najlepiej jakby wszystkie tak samo wyglądały.
Każdy robi wedle swojego uznania, przecież samochód ma się podobać właścicielowi/kierowcy. Pocieszające i przyjemne, że na drodze ludzie chwalą, robią zdjęcia na parkingach, w Opolu na MT też parę osób zagadało, mimo, że nie przyjechaliśmy "na wystawę",a samochód stał sobie daleko na parkingu.

P.S. nie mniej jednak dziękuje za wszystkie opinie, za te negatywne szczególnie :)
Miałbym tylko małą prośbę: dałoby rade te Łady wkleić w miniaturkach, lub dać do nich tylko linki?
Są bardzo ładne, ale jestem dosyć pedantyczny, staram się prowadzić temat od początku wklejając foty w miniaturkach, ładnie poukładanych i troszkę przeraża mnie rozmiar tych zdjęć :)

Pozdrawiam 8)

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 05 gru 2012, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Witam, samochód ma się podobać przede wszystkim właścicielowi i kierowcy - to co myślą na temat wyglądu inni ludzie to sprawa drugorzędna ... :)
Według mnie samochód posiada swój oryginalny i nie powtarzalny styl i to jest klucz do sukcesu.
Opisz kolego sprawę awaryjności lub jej braku.
Pozdrawiam !


Post Wysłano: 05 gru 2012, 23:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Tak, a teraz zdejmij wszystko, pamiętaj, ze internetowi specjaliści od tuningu tirów (dużo zdjęć widzieli, a część nawet tirem jechała) to wyznacznik, jak im się nie podoba to koniec. Najlepiej przed zakupem pytać jak masz tira zrobić, specjalisty dopomogą, NL tjuning, te sprawy, wiesz.
Noo, bo ty byłeś za oceanem, więc ty wiesz co to tiry, tuning i życie, jesteś większym specem od innych :lol:
Mieszkam w kraju który po Holandii słynie z najładniejszych ciężarówek w Europie i widzę, jak wyglądają gustownie i ze smakiem zrobione ciężarówki (jeśli już je ktoś przerabia), więc nie pier**l głupot o "specjalistach od tuningu".
Cytuj:
TIR ma być biały, bo to najlepsza baza pod NL style, szeroki laczek, 'uszy' na lusterkach itp. itd. A w ogóle to najlepiej jakby wszystkie tak samo wyglądały.
No Nie można było tego lepiej podsumować. :lol: :mrgreen:
A w ogóle, to najlepiej nałożyć na kabinę i naczepę pierwsze lepsze naklejki i chromy, tylko po to, żeby samochód się "wyróżniał" Rozumiem, że opcje gustownego ozdabiania się już na świecie wyczerpały, dlatego nakładasz wszystko jak leci? Helikoptery, chromy, "gałęzie" itd.

Racja, ma się wam podobać, ale nie podniecajcie się, że ktoś ma inne zdanie. Wklejasz wóz na forum, więc licz się (i twoi fani też), że mi np. się nie spodoba i o tym tutaj napiszę.

Szerokości życzę. Wóz był bardzo ładny, wbrew różnym opiniom wtedy także, mi kangur bardzo podszedł razem z górnym oświetleniem, wóz miał swój charakter, do mocnego silnika miał także potężny wygląd, teraz jest obwieszony byle czym.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 06 gru 2012, 0:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził
A te ,,helikoptery (nie mówię już ile osób się pytało ,,gdzie i za ile?"), chromy, "gałęzie" itd." widocznie się nam podobają skoro są założone-nie pomyślałeś?
Nie róbmy tutaj takiego śmietnika jak u tego chłopaczka co wstawił DAFa z Gdańska z 3 halogenami, bo taka dyskusja nie wnosi nic konstruktywnego, a jedynie rozmiesza innych (kupę śmiechu miałem z tą nagonką na dafa ,,pseudo NL Style") :)

Najlepsze podsumowanie: nie podoba się-skomentuj jak najbardziej, wiadomo że nie każdemu sie podoba i nie bedzie podobac, ale nie każ tego zrywać, ,,bo tak będzie" ładniej. I nie mów, że zabraniam sie tutaj negatywnie wypowiadac o naszym żelazie, bo jest wrecz przeciwnie. Zapewniam, że będzie jeszcze gorzej... Może, hmm: "V" z lampek na atrapie? :lol:

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 06 gru 2012, 0:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
jak u tego chłopaczka co wstawił DAFa z Gdańska z 3 halogenami
Ty lepszy nie jesteś :mrgreen:
Cytuj:
ale nie każ tego zrywać
Zacytuj, gdzie kazałem coś zrywać?
Napisałem tylko, że wiocha z tym co jest. Jakbyście obaj Ty i Nevesu umieli czytać ze zrozumieniem, to byście wiedzieli, że napisałem tylko (2 razy zresztą):
"kiedyś ten samochód był ładny, w stanie obecnym to wioska".

Wasz cyrk wasze małpy, od pół roku nie komentowałem, bo wdziałem, że taka będzie reakcja.

Cytuj:
A te ,,helikoptery (nie mówię już ile osób się pytało ,,gdzie i za ile?"), chromy, "gałęzie" itd."
Nie no, spoko :lol:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 06 gru 2012, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Cytuj:
W Bieruniu często ładujemy-tak się składa, że np. jutro też :)
I ty nigdy nie dałeś znać?! Ja Cie kiedyś znajde! :evil:

Wnętrze wygląda dość przyjemnie, szkoda tylko że firanki teraz odcieniem odstają. Wszystko było by "umcyś umcyś" gdyby nie ta fala na paleciarze :oops:


Post Wysłano: 06 gru 2012, 16:25

Cytuj:
Cytuj:
Tak, a teraz zdejmij wszystko, pamiętaj, ze internetowi specjaliści od tuningu tirów (dużo zdjęć widzieli, a część nawet tirem jechała) to wyznacznik, jak im się nie podoba to koniec. Najlepiej przed zakupem pytać jak masz tira zrobić, specjalisty dopomogą, NL tjuning, te sprawy, wiesz.
Noo, bo ty byłeś za oceanem, więc ty wiesz co to tiry, tuning i życie, jesteś większym specem od innych :lol:
Mieszkam w kraju który po Holandii słynie z najładniejszych ciężarówek w Europie i widzę, jak wyglądają gustownie i ze smakiem zrobione ciężarówki (jeśli już je ktoś przerabia), więc nie pier**l głupot o "specjalistach od tuningu".
Nie wiem po co pijesz do mojego wyjazdu, pewnie zazdrościsz, trudno. Co do specjalistów, ja widzę dużo samochodów na co dzień, czy czyni mnie to specjalistą w nich ? Weź sobie kup parę tirów, wydaj pieniądze na to, to pogadamy. Bo większość speców, od lusterek, światełek, halogenków, kangurków, nigdy nie zarobiła równowartości ceny takich zabawek, nie mówiąc, o nówce Fh z nówką naczepą pod kolor lakieru. Weź zarób na coś takiego, zrób, a potem ktoś Ci w wielkim Internacie powie, że on spec jest, bo dużo tirów widzi i, że twój tir jest be. Każda krytyka jest fajna, ale krytyka, jaką ty pokazałeś, jest na poziomie gimnazjum, a ja do twojego poziomu zniżać się nie mam zamiaru.

Pozdrawiam cieplutko z mroźnego Gdańska.


Ostatnio zmieniony 06 gru 2012, 18:21 przez Użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 06 gru 2012, 18:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Nie rozumiem o co ta spina! Każdy robi co mu się podoba, i jak mu się podoba! Ty nim wojtas jeździsz? NIE! To jego samochód i może sobie z nim robić co tylko zechce... I skończmy już ten temat, bo ta dyskusja jest na poziomie podstawówki... Są gusta i guściki i trzeba to uszanować :) Skończmy już ten OT :wink:
Pozdrawiam :wink:


Post Wysłano: 06 gru 2012, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2008, 8:39
Posty: 76
GG: 12110295
Samochód: Volvo FH500
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Cytuj:
Nie rozumiem o co ta spina! Każdy robi co mu się podoba, i jak mu się podoba! Ty nim wojtas jeździsz? NIE! To jego samochód i może sobie z nim robić co tylko zechce... I skończmy już ten temat, bo ta dyskusja jest na poziomie podstawówki... Są gusta i guściki i trzeba to uszanować :) Skończmy już ten OT :wink:
Pozdrawiam :wink:
Mądre słowa, nie chce tu kłótni :)
Cytuj:
Cytuj:
W Bieruniu często ładujemy-tak się składa, że np. jutro też :)
I ty nigdy nie dałeś znać?! Ja Cie kiedyś znajde! :evil:

Wnętrze wygląda dość przyjemnie, szkoda tylko że firanki teraz odcieniem odstają. Wszystko było by "umcyś umcyś" gdyby nie ta fala na paleciarze :oops:
Oj, sorry. Siedziałeś już w środku, browara Ci zaoferowałem (którego zresztą nie chciałeś :P) to powinno Ci wystarczyć ;p
A jak tam kiedyś byś chciał jednak zobaczyć to żelaztwo to mogę dać cynk :)
Co do firan, to jak je zamawialiśmy nie było w planach jeszcze kolorystyki wnętrza, a to też nie kosztuje 100zł, żeby je sobie ot tak wymienić pod kolor :)
A historie 'fali' i innych rzeczy znasz, wiec nie będę tu tego przytaczał ;D

_________________
Volvo FH 500:
viewtopic.php?t=32774


Post Wysłano: 06 gru 2012, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Tak przeczytałem te ostatnie posty i tak zastanawiam się o co ta kłótnia. Ja sam też nie lubię ogólnie rzecz biorąc komentować pojazdów ze względu na to że pojazd po pierwsze ma się podobać właścicielowi potem kierowcy, a nam samym to kwestia gustu. Pojazd w jakiś sposób upiększany jest wizytówka firmy, zrozumcie to że dla kierowcy potrafi być utrapieniem dochodzą mu dodatkowe obowiązki (sprzątanie, dbanie o to aby samemu czegoś nie uszkodzić, że by ktoś czegoś nie ukradł i ciągłe zainteresowanie osób postronnych itp.). Dla tego większość kierowców woli jeździć zwyczajnymi samochodami bez żadnych dodatków. Zresztą to nie pierwsze tego typu uszczypliwości na tym forum zastanawia mnie co wam to daje. Wiadomo że gros ludzi woli pojazdy oryginalne (symetryczne), a ja sam lubię klasyki i co z tego gdy by wszystko było symetryczne po jakimś czasie stało by się nudne dla tego są tacy ludzie jak tutaj Kolega który chce mieć pojazd inny. A sam widziałem ten pojazd na żywo o czym już wcześniej pisałem i w cale nie jest zrobiony w sposób pretensjonalny. I tyle ode mnie w tym temacie. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 06 gru 2012, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Nie wiem po co pijesz do mojego wyjazdu, pewnie zazdrościsz, trudno. Co do specjalistów, ja widzę dużo samochodów na co dzień, czy czyni mnie to specjalistą w nich ? Weź sobie kup parę tirów, wydaj pieniądze na to, to pogadamy. Bo większość speców, od lusterek, światełek, halogenków, kangurków, nigdy nie zarobiła równowartości ceny takich zabawek, nie mówiąc, o nówce Fh z nówką naczepą pod kolor lakieru. Weź zarób na coś takiego, zrób, a potem ktoś Ci w wielkim Internacie powie, że on spec jest, bo dużo tirów widzi i, że twój tir jest be. Każda krytyka jest fajna, ale krytyka, jaką ty pokazałeś, jest na poziomie gimnazjum, a ja do twojego poziomu zniżać się nie mam zamiaru.
:lol:
Cytuj:
Nie rozumiem o co ta spina! Każdy robi co mu się podoba, i jak mu się podoba! Ty nim wojtas jeździsz? NIE! To jego samochód i może sobie z nim robić co tylko zechce...
Po raz kolejny powtarza się sytuacja z tematu o 3 halogenowym DAFie. Jest samochód na publicznym forum, są różne zdjęcia, mogę skomentować co mi się nie podoba, a w ramach skojarzeń wkleić zdjęcia czegoś z czym mi się ta forma upiększania kojarzy. A jeśli nie to przepraszam, że szanownych prezesów, dyrektorów firm z kilkoma/nastoma pojazdami, drajwerów, licealistów-prawofotelowców, pasonatów obrazkowych uraziłem.
Napiszę zatem tak jak w.w wazeliniarze:
SUPER TIR KOLEGO, OBY WIĘCEJ TYCH CHROMÓW, NAKLEJECZEK I ŚWIECIDEŁEK!!!

Ps. Autor tematu mniej się spiął niż wy.

Luzujcie, bo wam portki pękną.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 07 gru 2012, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Gdybyście tylko wiedzieli w czym rzecz i o co się kłócicie :twisted: W tym momencie to jest na zasadzie "moja racja jest mojsza niż twojsza", bo racje ma tutaj tylko kierowca i woli ją zachować dla siebie :mrgreen:


Post Wysłano: 12 gru 2012, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 21:27
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Volvo FH 12

Volvo poezja normalnie :) Inne auta od misia nie bardzo przypadły mi do gustu ale to jest piękne :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: