| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 460 EEV https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32658 |
Strona 1 z 10 |
| Autor: | Mateusz 77 [ 01 paź 2011, 12:12 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
siema:) Volvo zajeb*** ten kolor jest bardzo ładny . 460 km to daje rade wkoncu volvo. Gratuluje nowego sprzetu i bezawaryjnych życze . Pozdrawiam:) |
|
| Autor: | Levuss [ 01 paź 2011, 13:41 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Dziękuję za pochlebną opinię, nam ten kolor również strasznie się podoba |
|
| Autor: | andy the driver [ 01 paź 2011, 13:43 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Fajnie auto prezentuje się w tym kolorze, ma swój urok, oby jak najlepiej się spisywało |
|
| Autor: | f12 [ 01 paź 2011, 18:40 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Fajny sprzęt. I ten kolorek-super!! Bezawaryjnych życzę |
|
| Autor: | Levuss [ 01 paź 2011, 18:42 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
O bezawaryjność dba doposażony złoty kontrakt serwisowy |
|
| Autor: | TRUCKER16 [ 01 paź 2011, 18:44 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: O bezawaryjność dba doposażony złoty kontrakt serwisowy
A na czym tak w sumie to polega?
|
|
| Autor: | Levuss [ 01 paź 2011, 18:49 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: Cytuj: O bezawaryjność dba doposażony złoty kontrakt serwisowy
A na czym tak w sumie to polega?http://www.skrzypa.pl/kontrakt.zloty.htm W skrócie poza naprawami mamy zagwarantowaną usługę serwisową w szybszym czasie, nasze auto wjeżdża poza kolejką mówiąc kolokwialnie |
|
| Autor: | Bauer [ 01 paź 2011, 19:20 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: W skrócie poza naprawami mamy zagwarantowaną usługę serwisową w szybszym czasie, nasze auto wjeżdża poza kolejką mówiąc kolokwialnie
Ale na pewno płacicie więcej za usługę niż Ci, którzy tego nie mają i czekają. Co tu dużo o aucie mówić. Jest nowe to i wygląda rewelacyjnie. Powtórzę opinię innych użytkowników na temat koloru. Jest naprawdę genialny. Życzę wielu przejechanych kilometrów i chwil spędzonych w tym aucie. No i oczywiście kilometry niech będą bezawaryjne.Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Levuss [ 01 paź 2011, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Barmanek na pewno się płaci więcej, ale za to jest więcej opcji |
|
| Autor: | mobil1994 [ 01 paź 2011, 20:16 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: sejf
Co Co to za sejf |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 01 paź 2011, 20:27 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Volvo bardzo ładne-jak to Volvo |
|
| Autor: | Pazdz [ 01 paź 2011, 20:35 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: Cytuj: sejf
Co Co to za sejf Normalny zwykły sejf zamykany na kluczyk. Z tyłu za kierowcą przy bocznej ścianie zamontowany. |
|
| Autor: | Ros_Casares [ 02 paź 2011, 1:49 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Cytuj: Cytuj: Cytuj: sejf
Co Co to za sejf Normalny zwykły sejf zamykany na kluczyk. Z tyłu za kierowcą przy bocznej ścianie zamontowany. |
|
| Autor: | andy the driver [ 02 paź 2011, 4:11 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Taaa i do niego portfel schowasz albo CMR ale zgieta na pół ot taki duży ten sejf Ale schowasz ten portfel, paszport, czy też komórkę co może okazać się naprawdę ważne, czy inni europejscy producenci oferuję taki sejf |
|
| Autor: | Madziak [ 02 paź 2011, 8:44 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Volvo, naprawdę piękne. Nie zapomnij polerować zbiorników |
|
| Autor: | Levuss [ 02 paź 2011, 12:04 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Madziak o Fh-cza będziemy dbać tak jak o każdy poprzedni sprzęt, czyli nawet po 3 latach autko będzie wizualnie jak nowe |
|
| Autor: | Borek [ 02 paź 2011, 13:50 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Ten kolor to ten "flagowy" z pierwszych 16'stek 610? |
|
| Autor: | Maateusz [ 02 paź 2011, 14:18 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 460 EEV |
Kojarzę te zielone Volva. Świetne auto, oby Wam służyło. To nie ta firma, co Igor pytał o nią w temacie "Firmy transportowe z Lubelszczyzny" ? |
|
| Strona 1 z 10 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|