Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lis 2012, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Czekamy z niecierpliwością na zmiany.
PS. zajefajny ten proporczyk AEZ muszę sobie taki załatwić :)
Zdjątka na pewno będą także czekać :)
Cytuj:
Kurczę, jakoś kompletnie nie porywają mnie proponowane zmiany, wydają mi się takie na maksa "na siłę", aby auto tylko wyglądało inaczej niż reszta, ja zostawiłbym tak jak jest... Chociaż osobiście i tak uważam, że FH najlepiej wyglądało na pierwszej stronie tematu :wink:
Sam ciągnik jak najbardziej fajny - kolor, choć zielenie nie są moimi ulubionymi, zdecydowanie wyróżniają auta z firmy na trasie.
No i nowa naczepa - mistrzostwo świata, sam chętnie nabyłbym coś takiego... Cóż, może taka nówka za kilka lat :lol:
Zgadza się, każdy ma swoje zdanie i doceniam Twój komentarz :D . Jak będzie wyglądało kichowato zawsze można wrócić do stanu oryginalnego. :D Mihu dorobisz się takiej "szmitki" i to prędzej jak myślisz.

Bajo.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Ostatnio zmieniony 02 lis 2012, 7:41 przez Levuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 02 lis 2012, 0:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Kurczę, jakoś kompletnie nie porywają mnie proponowane zmiany, wydają mi się takie na maksa "na siłę", aby auto tylko wyglądało inaczej niż reszta, ja zostawiłbym tak jak jest... Chociaż osobiście i tak uważam, że FH najlepiej wyglądało na pierwszej stronie tematu :wink:
Sam ciągnik jak najbardziej fajny - kolor, choć zielenie nie są moimi ulubionymi, zdecydowanie wyróżniają auta z firmy na trasie.
No i nowa naczepa - mistrzostwo świata, sam chętnie nabyłbym coś takiego... Cóż, może taka nówka za kilka lat :lol:
Zgadza się, każdy ma swoje zdanie i doceniam Twój komentarz :D to tylko najlepiej, jak będzie wyglądało kichowato zawsze można wrócić do stanu oryginalnego. :D Mihu dorobisz się takiej "szmitki" i to prędzej jak myślisz.
Fajnie, że zostałem dobrze zrozumiany :wink: nie jestem fanem oklejania samochodów, ani zbyt "ostrego" ich przerabiania - o czym niebawem, pewnie ku rozpaczy kilku osób, będzie można się, już jutro, przekonać w temacie mojego Weterana - moim zdaniem ma być schludnie i prosto, co nie znaczy, że nie lubię dodatków, wręcz przeciwnie :wink:
Co do "szmitki" - z mojej strony "robim co możem", pytanie tylko czy rynek umożliwi to "dorabianie się" :wink:


Post Wysłano: 01 gru 2012, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Levuss To Twój ociec jeździ u Barczuka czy u Leszczyńskiego bo się już pogubiłem :P Ładnie te Volva macie a przypadkiem pierwszych FH nie miał Barczuk ?


Post Wysłano: 01 gru 2012, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2012, 20:17
Posty: 25
Samochód: Civic

U barczuka. @Levuss ile aut jest w firmie?? Wczoraj byłem w MC'u i na placu stalo ze 20 może wiecej aut.


Post Wysłano: 01 gru 2012, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Levuss To Twój ociec jeździ u Barczuka czy u Leszczyńskiego bo się już pogubiłem :P Ładnie te Volva macie a przypadkiem pierwszych FH nie miał Barczuk ?
U Barczuka. Nie wiem który z nich miał pierwsze nowe FH, wiem, że pracując w Lesczyńskiego dostaliśmy jedno z pierwszych FH w Polsce.
Cytuj:
U barczuka. @Levuss ile aut jest w firmie?? Wczoraj byłem w MC'u i na placu stalo ze 20 może wiecej aut.
Obecnie nie wiem ile jest składów, ale mniej jak 80-ciu nie ma.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 01 gru 2012, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Levuss Kupiliśmy od was naczepę Schmitza 08r. niebieską w wakacje jakoś i śmiga :) Miał jeszcze Kogel i Schmitza z 07r.


Post Wysłano: 01 gru 2012, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Levuss Kupiliśmy od was naczepę Schmitza 08r. niebieską w wakacje jakoś i śmiga :) Miał jeszcze Kogel i Schmitza z 07r.
Cieszę się z udanego zakupu. U nas szef na prawdę dba o sprzęt i wszystko serwisuje na bieżąco. Także za to wielki +.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 01 gru 2012, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Levuss Opony są w dobrym stanie nie powiem złego słowa jednak nie wiem dlaczego ale brakuje jednego szeregu desek..Zapewniał,że dodają czy coś tam,oczywiście tam sprawdzaliśmy przy oglądaniu jednak przy odbiorze się zapomniało.Na razie wszystko śmiga,o naczepy raczej dba bo blisko was mieszkam to wiem co i jak :)


Post Wysłano: 05 lut 2013, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2012, 20:17
Posty: 25
Samochód: Civic

Wydaje mi się że w niedziele widziałem zółte polo przy FH'aczu - pakowanie i w trasę? Wrzucił byś jakiś aktual :D


Post Wysłano: 06 lut 2013, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Wydaje mi się że w niedziele widziałem zółte polo przy FH'aczu - pakowanie i w trasę? Wrzucił byś jakiś aktual :D
Prędzej w poniedziałek polo stało pod autem :). Aktual zrobię, ale na razie jakoś nie mogę się zgrać by podjechać na bazę. Zestawik, który niebawem powinien wylądować na aucie jest już od dawna w domku.
Obrazek

Auto ma 150 tys. przebiegu i jak na razie jest bardzo dobrze. Lejemy tylko ropę i jazda.
mickas też jesteś z firmy?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 lut 2013, 16:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Naczepa jest na blachach LBI 4**4?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 06 lut 2013, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Naczepa jest na blachach LBI 4**4?
Szczerze to nie wiem, bo nie zwracałem uwagi na nowe tafle naczepy, ale być może. Czemu pytasz?.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 lut 2013, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Bo już któryś raz wyprzedzał mnie taki zestaw na terenie wroga w nocy z wtorku na środę.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 06 lut 2013, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Bo już któryś raz wyprzedzał mnie taki zestaw na terenie wroga w nocy z wtorku na środę.
Wracał może do Polandii ? bo ojciec teraz z Niemiec wraca to mogłoby się wszystko zgadzać.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 lut 2013, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

A już myślałem że paczka nie doszła :D Czekam na zdjęcia,jak będzie to wyglądało na aucie.. Jak coś będziesz w przyszłości potrzebował to zawsze możesz liczyć :wink: Pozdrawiam !

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 06 lut 2013, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
A już myślałem że paczka nie doszła :D Czekam na zdjęcia,jak będzie to wyglądało na aucie.. Jak coś będziesz w przyszłości potrzebował to zawsze możesz liczyć :wink: Pozdrawiam !
Doszła doszła, a nie pisałem Ci o tym na PW?. Niedługo mam nadzieję, wszyscy razem ocenimy efekt końcowy :D

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 lut 2013, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2012, 20:17
Posty: 25
Samochód: Civic

@Levuss nie jestem kierowcą zawodowym ale mam rodzinę w MC'u i wpadam z wizytą czasem a że lecę tam z Siemienia to lukam po drodze na bazę Europtir'a i Barczuka i innych firm bo w okolicy jest ich od groma. Wujas wiem że śmiga w jakiejś firmie z Międzyrzeca chyba na Dafie 105 SSC żółtym ze szmatą ale dawno z nim nie gadałem wiec info może być stare.


Post Wysłano: 06 lut 2013, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
@Levuss nie jestem kierowcą zawodowym ale mam rodzinę w MC'u i wpadam z wizytą czasem a że lecę tam z Siemienia to lukam po drodze na bazę Europtir'a i Barczuka i innych firm bo w okolicy jest ich od groma. Wujas wiem że śmiga w jakiejś firmie z Międzyrzeca chyba na Dafie 105 SSC żółtym ze szmatą ale dawno z nim nie gadałem wiec info może być stare.
Rozumiem. Czyli jesteś w sumie z okolic Parczewa. Kojarzę żółte 105-tki, ale nie wiem jak nazywa się firma. Kilka składów chyba też ciąga chłodnie z tego co widziałem.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 06 lut 2013, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Te białe gałązki wyglądają nie fajnie. Lepsze są z "piaskowanego szkła" wygląda to o niebo lepiej, tylko takie naklejki są troszkę droższe i nie każdy je potrafi zrobić. Mam u siebie mogę pokazać jak wygląda :)


Post Wysłano: 06 lut 2013, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Te białe gałązki wyglądają nie fajnie. Lepsze są z "piaskowanego szkła" wygląda to o niebo lepiej, tylko takie naklejki są troszkę droższe i nie każdy je potrafi zrobić. Mam u siebie mogę pokazać jak wygląda :)
Ja oceniam dopóty, dopóki nie zobaczę na aucie. Chętnie zobaczę Twoje. Wstaw tutaj foto.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: