Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Benek - trasy
Post Wysłano: 14 wrz 2011, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lis 2010, 13:50
Posty: 11
GG: 361286
Lokalizacja: Działdowo / Olsztyn

Witam, tu będe opisywał moje trasy. Narazie opiszę moją ostanią trasę, w gdy będą nowe, na świeżo będę o nich pisał. :)

A więc zaczynamy. Trasa Polska - Belgia - Francja - Belgia - Niemcy - Polska. :)
Tu filmik do obejrzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=MsFqDrzMYgI

W sobotę byłem u wujka dowiedzieć się czy gdzieś jedzie, odpowiedź była oczywista, kierowca zawodowy to zawsze gdzieś jedzie. ;)
Więc nie czekając zapytałem wujka czy mogę sie z nim zabrać, odpowiedz była pozytywna, tym bardziej ze nie było ADR-ów . ;)
W niedzielę wybrałem się do biedronki, kupić troche jedzenia i coś do picia, po kupieniu wszystkiego czego potrzebowałem, spakowałem się i przygotowałem ponieważ wyjazd był o 3 nad ranem.
Położyłem się wcześnie, coś około 20, ustawiłem budzik na 2:30, do wujka miałem z jakieś 50 metrów przez osiedle. Wsiedliśmy do Hondy i wyruszyliśmy z Działdowa na Bazę ARBA w Przasnyszu, odległość to jakieś 60 km. Raz dwa przepakowaliśmy rzeczy do Volva, i zajechaliśmy pod dystrybutor zalać kotły. Po zalaniu otworzyłem bramę, wujek wyjechał, skoczyłem jeszcze po jakąś cole do sklepu i buta do Żyrardowa na załadunek Dachówki..

Obrazek Obrazek Obrazek

Po rozładunku ruszyliśmy w stronę A2, następnie zjechaliśmy na starą dwójkę bo A2 zrobili płatną 3x bramki....

Obrazek Obrazek Obrazek

I tak mijało... Poznań, Torzym, Pniów, Rzepin *tu musieliśmy dotankować kotły*, i nareszcie ŚWIECKO


Obrazek Obrazek Obrazek


I tak szybko i płynnie mijały niemcy, chociaż były 2 wypadki z udziałem ciezarowek...
Mineły pierwsze 4.5 godziny jazdy od pauzy na EkoTanku, wiec trzeba było zrobić 45 minut.. Zrobiłem herbate wujowi kawe i cos do jedzenia. Posiedzielismy, pogadalismy i ogień na tłoki i w drogę. :)

Nic sie dalej takiego nie działo, więc udało nam się na 9 godzin dojść do belgii na rozładunek dachówek i jakiś śrubek. Rozładowali część która była do Belgii, i została druga na roz. we Francji. Skończył się czas jazdy wiec bylismy zmuszeni robić pauze na firmie, pozwolili nam. Rano gdy pauza była wykręcona wypilismy, zjedlismy, sprawdzilismy pojazd dookoła i w drogę na rozładunek we Francjii. Od rozładunku w belgii do roz do Francji mieliśmy jakieś 80 km więc elegancko. Czas jazdy był godzina z czymś. :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Po rozładunku we Francji, załadowali nas jakimis kartonami, szerze nie wiem co w nich było -.-' ... ale nic, wrócilismy spowrotem do Belgii rozładować cały towar..
Napisaliśmy do naszej firmy co dalej robić, napisali ze jest jeszcze jeden zał. w okolicach gdzie stoimy. Więc buta, do tej firmy dojechalismy w jakies 2 godziny. Nie było problemu. Załadowali nas odrazu, tym bardziej ze tam polak ładował. Tyle mieliśmy czasu że pojechaliśmy na rozładunek do Niemiec, gdzieś przy Kolonii. ;)

Niestety gdy dojechalismy, firma była juz zamknieta.. trzeba było zrobić pauze..
Wyplismy cos, obejrzelismy film i poszlismy spać.. Rano gdy wstaliśmy wykręciła nam sie 11 godzin. Raz dwa CMR i pod rampe, raz dwa 50 minut i załadowani ładunkiem na Litwe. Załadowali nas w Czwartek a rozładunek był dopiero na Poniedziałek.
Więc plan jechać do Działdowa i zostawić Volvo na BP ;)

Wsiedliśmy i ogień do PL. Na 9 godzin dojechaliśmy gdzieś za poznań, i pauza 9 godzin.. Wyszedłem pochodzić trochę, pooglądać ciężarówki, po 2 godzinach wrócilem do kabiny i poszedłem spać, po 5 godzinach wstałem i trzeba było pędzić do Działdowa..

Gniezno - Inowrocław - Toruń - Brodnica, I wreszcie Działdowo...

Nie opisywałem bardziej szczegółowo trasy, bo to moj pierwszy opis, następne opisy beda dłuzsze i dokładniejsze. :)

Zapraszam do obejrzenia filmiku, komentujcie :) W najblizszym czasie wstawie jeszcze fotki z Trasy ;)

_________________
B +
Psychotesty +
KW +
"C" teoria +
"C" praktyka - w trakcie


Post Wysłano: 14 wrz 2011, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Volvo daje pewnie ze 220 km/h skoro z Działdowa do Belgii na strzała...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 14 wrz 2011, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 wrz 2009, 17:33
Posty: 41
GG: 0
Samochód: Taczka
Lokalizacja: Zielona Góra Falubaz!!!

oj tam oj tam się Długi czepiasz, kolega może tak przysnął że mu się wydawało że na strzała doszli:D

_________________
Pociągi Na Tiry!!!


Post Wysłano: 14 wrz 2011, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lis 2010, 13:50
Posty: 11
GG: 361286
Lokalizacja: Działdowo / Olsztyn

To wszystko jest opisane w skrócie także czegoś można nie zrozumieć, trasa była bardzo dawno, więc nie pamiętam wszystkiego dokładnie ;)

_________________
B +
Psychotesty +
KW +
"C" teoria +
"C" praktyka - w trakcie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: