| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN LX do czego to służy?? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32457 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | AdekS [ 12 wrz 2011, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
Są to zapewne jakieś dodatkowe uchwyty, dzięki którym możliwy jest montaż zabudowy do przewozu aut bez demontowania siodła. |
|
| Autor: | kanalia [ 13 wrz 2011, 19:45 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
Cytuj: Są to zapewne jakieś dodatkowe uchwyty, dzięki którym możliwy jest montaż zabudowy do przewozu aut bez demontowania siodła.
Też tak uważam |
|
| Autor: | Ekeri [ 13 wrz 2011, 19:46 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
A może być to jakieś mocowanie pod lorę (do transportu samochodów)?? |
|
| Autor: | sosna119 [ 13 wrz 2011, 20:04 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
Cytuj: A może być to jakieś mocowanie pod lorę (do transportu samochodów)??
Cytuj: Są to zapewne jakieś dodatkowe uchwyty, dzięki którym możliwy jest montaż zabudowy do przewozu aut bez demontowania siodła.
Tips: auto i samochód to jest to samo |
|
| Autor: | Ekeri [ 13 wrz 2011, 20:06 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
Sorrki zamieszłem się |
|
| Autor: | Kamil4721 [ 17 wrz 2011, 20:58 ] |
| Tytuł: | Re: MAN LX do czego to służy?? |
Witam Nie wiesz co to jest, to zapytaj sprzedającego; raczej powinien wiedzieć co to Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|