| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32248 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | kuba007 [ 27 sie 2011, 7:56 ] |
| Tytuł: | Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Koparko ładowarka JCB 3CX Ładowarka JCB 416 Równiarka CAT |
|
| Autor: | ManMania [ 31 sie 2011, 8:39 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Bardzo fajne sprzęty bardzo mi przypadł do gustu JCB |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 04 wrz 2011, 12:53 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Masz jakieś koparki gąsienicowe ? |
|
| Autor: | kuba007 [ 04 wrz 2011, 13:11 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Tak mam - będę systematycznie dokładał nowe zdjęcia różnych maszyn budowlanych, następnie samochodów ciężarowych. |
|
| Autor: | ziębol [ 04 wrz 2011, 19:55 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Co to za skala? 1:32? |
|
| Autor: | kuba007 [ 07 wrz 2011, 9:48 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Koparka gąsienicowa KOMATSU PC400LC |
|
| Autor: | kuba007 [ 11 wrz 2011, 16:41 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Koparka gąsienicowa KOMATSU PC450LC Spychacz JCB Dźwig kołowy LIEBHEER SCANIA T420 + naczepa BROSHUIS |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 11 wrz 2011, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Scania T i Komatsu Pc 450 świetnie wyglądają. Fajnie te maszyny by wyglądały na takim mini placu budowy. Widzę że na naczepie ładne Jcb koparo ładowareczka Czekam na nowe maszynki |
|
| Autor: | kuba007 [ 11 wrz 2011, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Niedługo cdn... |
|
| Autor: | kuba007 [ 21 wrz 2011, 12:23 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Spychacz NEW HOLLAND D180 |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 21 wrz 2011, 17:30 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Spycharka kolego się mówi Fajnie wygląda na tej podczołgówce,modeliki ogólnie bardzo mi się podobają |
|
| Autor: | kuba007 [ 24 wrz 2011, 10:21 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Koparka kołowa czerpakowa JCB JS 200 |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 24 wrz 2011, 18:54 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
W tych twoich modelach drzwi się otwierają,może głupie pytanie ale chciałbym wiedzieć. A JCB ciekawie wygląda z tą łyzką |
|
| Autor: | kuba007 [ 24 wrz 2011, 20:19 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Tak w Komatsu i Kramer |
|
| Autor: | kuba007 [ 25 wrz 2011, 10:32 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Koparka kołowa NEW HOLLAND WE 170 MERCEDES ACTROS 1857 + wanna SCHMIDT |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 25 wrz 2011, 10:36 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Bardzo fajna ta rynienka Actros teź niczego sobie,jeszcze 570 |
|
| Autor: | miki93 [ 25 wrz 2011, 13:50 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Fajna kolekcja w jakiej skali? |
|
| Autor: | kuba007 [ 09 paź 2011, 10:06 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Dalsza prezentacja MAN betonomieszarka MAN z naczepą betonomieszarką Koparko-ładowarki JCB 3CX |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 09 paź 2011, 15:26 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie wynalazki - pojazdy i maszyny |
Maniki eleganckie,ciekawie wygląda ten z naczepą. Ile masz w sumie modeli jak moźna wiedzieć ? |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|