| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| scania 164 v za wysokie spalanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32140 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maras [ 16 sie 2011, 14:59 ] |
| Tytuł: | scania 164 v za wysokie spalanie |
| Autor: | Przemek_1217 [ 18 sie 2011, 21:06 ] |
| Tytuł: | Re: scania 164 v za wysokie spalanie |
Jeżeli części są Boscha, to musi trochę czasu upłynąć zanim końcówki się ułożą, a w tym czasie będzie tyle paliła. Mój ojciec tak miał w 113m 380, potrafiła 45 spalić, tyle tylko, że to było dawno, i w tej Scanii ogranicznik działał na klawisz, i ta Scania poniżej 110/h nie schodziła(praca w mleczarni). |
|
| Autor: | TczewTomek [ 19 sie 2011, 14:03 ] |
| Tytuł: | Re: scania 164 v za wysokie spalanie |
Sprawdź szczelność Intercollera , wyreguluj zawory. Powinno coś pomóc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|