| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Moj pierwszy filmik z trasy ;) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=32069 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sowa735 [ 09 sie 2011, 10:02 ] |
| Tytuł: | Moj pierwszy filmik z trasy ;) |
Cześć , jestem nowy na forum , a nie zauważyłem działu "Przedstaw się" , wiec uczynię to tutaj |
|
| Autor: | mobil1994 [ 09 sie 2011, 11:49 ] |
| Tytuł: | Re: Moj pierwszy filmik z trasy ;) |
Kolego to źle szukałeś Przedstaw się jest tutaj viewtopic.php?f=16&t=7&p=434328#p434328 |
|
| Autor: | Sowa735 [ 09 sie 2011, 12:05 ] |
| Tytuł: | Re: Moj pierwszy filmik z trasy ;) |
Mój błąd , sorry |
|
| Autor: | mobil1994 [ 09 sie 2011, 13:18 ] |
| Tytuł: | Re: Moj pierwszy filmik z trasy ;) |
Nikt nie jest nie omylny:) Natomiast co do samego filmu który właśnie skończyłem oglądać to widać że nie masz statywu, nagrywasz to telefonem? I piszesz że film z cyklu: jazda tirem pisz ciężarówką No to tyle moich uwag, nie chciałem Cię obrazić tylko napisałem kilka zdań abyś mógł następnym razem skleić lepszy film Pozdrawiam |
|
| Autor: | Sowa735 [ 09 sie 2011, 14:02 ] |
| Tytuł: | Re: Moj pierwszy filmik z trasy ;) |
Niestety telefonem , ale następnym razem załatwię już lepszy sprzęt |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|