| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Transporter maszyn leśnych https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31962 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kania22 [ 31 lip 2011, 13:36 ] |
| Tytuł: | Transporter maszyn leśnych |
Pojazd dedykowany dla branży leśnej najczęściej spotykany w krajach alpejskich ,którego zadaniem jest transport Frorwarder-ów i Harvester-ów drogami publicznymi na lub z obszaru wycinki. Przykładowe transportery maszyn leśnych z ofert Stefan Ebert GmbH ![]() ![]() źródło: http://www.ebert-online.de |
|
| Autor: | tomi1208 [ 13 sie 2011, 21:45 ] |
| Tytuł: | Re: Transporter maszyn leśnych |
Zajmuje się transportem takich maszyn wstawię kilka fotek. Te maszyny są bardzo drogie i trzeba uważać ale wszystko się wozi.a co do wjazdu do lasu to moja naczepa idzie 10 cm od ziemi i najpierw sprawdzam drogę a jak nie to na kołach muszą same dojechać po to są stworzone. |
|
| Autor: | tomi1208 [ 13 sie 2011, 22:26 ] |
| Tytuł: | Re: Transporter maszyn leśnych |
![]() Mam jeszcze kilka innych maszyn leśnych ale to kiedy indziej. |
|
| Autor: | tomi1208 [ 15 sie 2011, 15:50 ] |
| Tytuł: | Re: Transporter maszyn leśnych |
|
|
| Autor: | tomi1208 [ 15 sie 2011, 15:53 ] |
| Tytuł: | Re: Transporter maszyn leśnych |
![]() ![]() ![]()
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|