| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Michał M. - Modele 1/87 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31757 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Michał M. [ 15 lip 2011, 23:09 ] |
| Tytuł: | Michał M. - Modele 1/87 |
1.Volvo FH16 600 + Schmitz ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() 2.Renault Magnum 08 + Lamberet SR2 ![]() ![]() ![]() ![]() Pozdrawiam. |
|
| Autor: | GREGU_SCANIA [ 16 lip 2011, 1:20 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Bardzo fajne te volvo 73 |
|
| Autor: | ManMania [ 07 sie 2011, 22:31 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Modele bardzo fajne ale to zdjęcie w trawie Volvonka |
|
| Autor: | Haup [ 13 sie 2011, 18:58 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Nie no modele bardzo ładne. Mam pytanie te volvo gdzieś kupiłeś, czy robiłeś sam |
|
| Autor: | Michał M. [ 13 sie 2011, 19:07 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Volvo kupione od osoby z forum modelarskiego. 3.Daf XF105 SSC ![]() ![]() ![]() ![]() 4.Daf XF105 SC ![]() ![]() ![]() ![]() Razem: ![]()
|
|
| Autor: | Haup [ 15 sie 2011, 19:01 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Bardzo podoba mi się Daf XF105 SSC Kupujesz te ciężarówki przez jakieś strony? |
|
| Autor: | Michał M. [ 19 sie 2011, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Cytuj: Kupujesz te ciężarówki przez jakieś strony?
viewtopic.php?f=6&t=13694Daf XF105 SC "Intra S.A." Herpa EX po drobnej waloryzacji. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | ManMania [ 20 sie 2011, 22:06 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Piękny model choć szybciej go widziałem na forum 1:87 w twoim temacie |
|
| Autor: | szymus23 [ 20 wrz 2011, 17:23 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Kolego skąd masz tą magnumke i dafa czarnego bo taką magnumke chce nabyć a nie wiem gdzie kupić |
|
| Autor: | eRKaZet [ 20 wrz 2011, 17:31 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Cytuj: Kolego skąd masz tą magnumke i dafa czarnego bo taką magnumke chce nabyć a nie wiem gdzie kupić W sklepie modelarskim, ew. na Allegro.
|
|
| Autor: | Michał M. [ 20 wrz 2011, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Cytuj: Cytuj: Kolego skąd masz tą magnumke i dafa czarnego bo taką magnumke chce nabyć a nie wiem gdzie kupić W sklepie modelarskim, ew. na Allegro. |
|
| Autor: | szymus23 [ 03 paź 2011, 20:03 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Szukałem tam takiej magnumki bez osłon między osiami i nie znalazłem |
|
| Autor: | eRKaZet [ 03 paź 2011, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Cytuj: Szukałem tam takiej magnumki bez osłon między osiami i nie znalazłem Zawsze można kupić model z osłonami i je zdjąć, co zajmie max. 5 minut.
|
|
| Autor: | szymus23 [ 13 paź 2011, 21:19 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Dzięki eRKaZet za info. |
|
| Autor: | Michał M. [ 02 lis 2011, 16:52 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
6. Man TGA XXL + Krone & Maersk Sealand 20ft. ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | mstr Świerszczypała [ 07 lis 2011, 23:38 ] |
| Tytuł: | Re: Michał M. - Modele 1/87 |
Kurcze, modele ekstra.Ten man na makiecie czy też dioramce wygląda jak prawdziwy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|