| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [ Renault Premium DXI] nie działająca klimatyzacja https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31643 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kurczak212 [ 06 lip 2011, 20:52 ] |
| Tytuł: | [ Renault Premium DXI] nie działająca klimatyzacja |
Witam Mam problem z klima w Premium DXI 2007 roku nie dział klima i nie mogę znaleźć przyczyny, gaz jest a wtyczka jest nie skorodowana przy "filtr klimy", nie znalazłem też żadnych przetartych przewodów, proszę o pomoc dosyć pilne. pozdro Kurczak 21 |
|
| Autor: | tiger918 [ 06 lip 2011, 22:06 ] |
| Tytuł: | Re: [ Renault Premium DXI] nie działająca klimatyzacja |
No cóż układ jest prosty bo bez sterownika elektronicznego...schemat i trzeba sprawdzić wszystko skoro czynnik jest...pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|