| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SCANIA T 2 I 3 SERII https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31495 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | andi130 [ 27 cze 2011, 22:31 ] |
| Tytuł: | SCANIA T 2 I 3 SERII |
Mam pytanie: Miał ktos moze stycznosc z wywrotka 6 x4 Scanii serii 3 lub 4 torpedo?? Rozwazam zakup czegos ti interesuja mnie opinie uzytkownikow. Jaki to ma promien skretu i o ile jest dłuższa od zwyklej?? Wszelkie informacje mile widziane. Konkretnie mysle nad ta: http://otomoto.pl/scania-112h-T2442984.html |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|