| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [MAN, TGA 390] Spalanie? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=31384 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | 2ras-ek [ 18 cze 2011, 16:21 ] |
| Tytuł: | [MAN, TGA 390] Spalanie? |
Witam od niedawna jeżdżę betonomieszarką MAN TGA 41.390, mam problem ze spalaniem, norma jest 43/100 na wyświetlaczu nie spada poniżej 47.7, jazda trasa 80% teren lekki 20% głównie wiejskie dróżki. Jak jeździć żeby było mniej??? |
|
| Autor: | transbol [ 18 cze 2011, 20:59 ] |
| Tytuł: | Re: TGA 390 spalanie |
Pamiętaj że 4 osie nie palą tyle samo co 2. |
|
| Autor: | ManTga 360 [ 22 cze 2011, 10:59 ] |
| Tytuł: | Re: [MAN, TGA 390] Spalanie? |
Cytuj: Witam od niedawna jeżdżę betonomieszarką MAN TGA 41.390, mam problem ze spalaniem, norma jest 43/100 na wyświetlaczu nie spada poniżej 47.7, jazda trasa 80% teren lekki 20% głównie wiejskie dróżki. Jak jeździć żeby było mniej???
Chłopie ale masz problem chyba Krazem nie jeździłeś Jak jeździsz załadowany jak świnia po obiedzie to nie spodziewaj się że zejdziesz poniżej 45 , żeby to był 430 to inna sprawa. |
|
| Autor: | bicker83 [ 22 cze 2011, 21:43 ] |
| Tytuł: | Re: [MAN, TGA 390] Spalanie? |
fakt 390 to troche słaby motor jak na tego typu ładunki |
|
| Autor: | tomek-trans [ 30 sie 2011, 19:43 ] |
| Tytuł: | Re: [MAN, TGA 390] Spalanie? |
a u mnie na tandemie przy 26 414 na ładunku 23 ,24 tony 36 liter -melona dawno zostawił w tyle- |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|