Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 cze 2011, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Hmm, czy to ważne jak polacy między sobą mówią na niemców?
Przecież w rozmowie z niemcem nie powiem do niego "ty szwabie" a między polakami jest to normalne określenie na obywatela tegoż kraju, dlaczego na francuzów mówi się "żaby"? przecież nie wszyscy mieszkańcy francji jedzą żaby tak samo nie wszyscy niemcy to mieszkańcy szwabii. My zapewne także nie znamy wszystkich określeń na nas polaków, czy to ze strony mieszkańców niemiec czy żabojadów. :wink:


Post Wysłano: 06 cze 2011, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Prawdziwych Niemców już nie ma, wyginęli co najwyżej się będzie czepiać turek lub Polski Niemiec o tego szwaba haha:P

Noo 3tyś w 3 dni po Europie to jest coś, ja po 1600km w 27h u kasztana i pepika, nie umiałem wysiąść z auta.. ale taka praca na busie, oby tylko Cie dobrze wynagrodzili ;) nie żebym narzekał czy coś bo sam byłem mile zaskoczony z wynagrodzenia mojego kursu hehe;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 07 cze 2011, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

To ile spałeś przez te 3 doby? Pewnie niewiele :)


Post Wysłano: 07 cze 2011, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

550km na pusto, żeby na powrót załadować to super spedycja :D

Jak dla mnie Szwab to Niemiec tak samo jak Faszol, Hans, Faszysta, Gebels itp ale widać, ze co niektórzy zanim wskoczą do auta, żeby pojechać np do Niemiec tydzień wcześniej wkuwają przewodnik, żeby przypadkiem ich ktoś nie zaskoczył.

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 07 cze 2011, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Jak dla mnie Szwab to Niemiec tak samo jak Faszol, Hans, Faszysta, Gebels itp ale widać, ze co niektórzy zanim wskoczą do auta, żeby pojechać np do Niemiec tydzień wcześniej wkuwają przewodnik, żeby przypadkiem ich ktoś nie zaskoczył.
pierwsza sprawa to jak mówisz potocznie, a jak wypowiadasz się w miejscu publicznym, które jest świadectwem środowiska kierowców, to dwie różne sprawy.

druga sprawa to dobrze jest znać realia kraju do którego się jeździ, można czytać, można obserwować, można myśleć i próbować zrozumieć.

ale można nie myśleć (to jest łatwiejsze) być głuchym i ślepym, a swoje zdanie opierać na opiniach z lat okupacji, tylko że to było jakieś prawie 70 lat temu.

tyle dzisiejszy Niemiec tyle wspólnego z Goebelsem, jak Ty z Bierutem lub z Moczarem. podejrzewam, że zwolenników faszyzmu jest tyle samo w Niemczech co w Polsce, a jeszcze więcej w Rosji.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 07 cze 2011, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Opis fajny, ciekawy, dobrze się go czyta i widać, że mimo gonitwy lubisz tą robotę.
PS. Przez chwilę miałem wrażenie, że nie masz tacho :P

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Post Wysłano: 07 cze 2011, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

nie wiem czy żartujesz z tym tacho czy co?
3 tys km w 3 dni. Sądzisz że da sie (legalnie) zrobić tyle z tachem ?

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 07 cze 2011, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Właśnie tak samo pomyślałem i uznałem siebie za głupka...bo tak pomyślałem :lol:

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: