Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 44 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 142 43 44 45 4651 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2014, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Są już fotki, zarówno z platformą jak i firanką - do wyboru do koloru! :)
Obrazek Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 18 lip 2014, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Mijaliśmy się dziś na DK5 przed dojazdem do 10,jechaliśmy niebieskim XF E6 SSC z szarą firaną i niebieską paleciarą,fajna ta biała scania jest :)


Post Wysłano: 19 lip 2014, 11:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Ja również się mijałem z kolegą i jego białą Scanią w czwartek jakoś w godzinach popołudniowych na DK5 w okolicach Niewieścina , leciałeś z firanką w stronę Bydgoszczy


Post Wysłano: 08 sie 2014, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 10:46
Posty: 39
GG: 36605665
Lokalizacja: okolice Sochaczewa

Siemanko. ;)A ja dla odmiany mijałem Twoją zieloną Scanie z firanką po Volvie, 04.08 ok godz 8 na DK 10. Nie sposób nie zauważyć. Super się prezentuje, pozdrawiam. :)


Post Wysłano: 08 sie 2014, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

A ja spotkałem dzisiaj biała Scanie wraz z Dakerem w Pikutkowie na Lotosie. Chwila bajery i pognał dalej. Trąby na odjazd tez były. Nieźle dają ;)


Post Wysłano: 08 sie 2014, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siema
Cytuj:
Mijaliśmy się dziś na DK5 przed dojazdem do 10,jechaliśmy niebieskim XF E6 SSC z szarą firaną i niebieską paleciarą,fajna ta biała scania jest :)
Cytuj:
Ja również się mijałem z kolegą i jego białą Scanią w czwartek jakoś w godzinach popołudniowych na DK5 w okolicach Niewieścina , leciałeś z firanką w stronę Bydgoszczy
Wszystko by się zgadzało pozdro :)
Cytuj:
Siemanko. ;)A ja dla odmiany mijałem Twoją zieloną Scanie z firanką po Volvie, 04.08 ok godz 8 na DK 10. Nie sposób nie zauważyć. Super się prezentuje, pozdrawiam. :)
Zgadza się i dziękuję :), trochę uświniona jest bo ostatnio po budowach jeździ częściej niż po drogach ... :)
Cytuj:
A ja spotkałem dzisiaj biała Scanie wraz z Dakerem w Pikutkowie na Lotosie. Chwila bajery i pognał dalej. Trąby na odjazd tez były. Nieźle dają ;)
Hehe szkoda że mnie tak molestowali że mam się śpieszyć bo byśmy dłużej pobajerzyli :) Co do trąbek to sam jestem w szoku że mają taki dźwięk bo szczerze to jakiś chinol za dobre pieniążki :) pozdro i do następnego mam nadzieję że uda się na dłużej :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 10 sie 2014, 23:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Wszystko ładnie pięknie ale czy MICHAŁ odzyskał już głowę???
P.s Będę w tygodniu w domu skrzynka dobroci czeka na Ciebie cały czas :)


Post Wysłano: 20 sie 2014, 7:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Post Wysłano: 12 wrz 2014, 10:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Mijaliśmy się w poniedziałek w Bydgoszczy rano,biała całkiem nieźle na żywo się prezentuje :wink:
Jechałem bordowym TGXem


Post Wysłano: 13 wrz 2014, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Joł

Cytuj:
Wszystko ładnie pięknie ale czy MICHAŁ odzyskał już głowę???
P.s Będę w tygodniu w domu skrzynka dobroci czeka na Ciebie cały czas :)
Joo już miesiąc jeździ nowy pusty łeb w jego miejscu :)
Cytuj:
:) Co tu dużo pisać ... Kadencja Volva u nas dobiegła końca ... Nie odzyskałem nawet całości wpakowanych w niego zimą pieniędzy , ale prawda jest taka , że cieszy mnie to , że nie muszę już o nim myśleć , naprawiać i użerać się z nim :)
Cytuj:
Mijaliśmy się w poniedziałek w Bydgoszczy rano,biała całkiem nieźle na żywo się prezentuje :wink:
Jechałem bordowym TGXem
Dzięki wielkie

A możliwe jęsli w poniedziałek rano to leciałem na strefę się rozładować , trzeba było krzyczeć ... :) pozdro

Z nowości to jak już wyżej pisałem to Volvo poszło w piździet :) Jestem na etapie szukania jego następcy z tym że w grę wchodzi tylko trzyosiowa czwórka . Ostatnio dużo latam białą z rozciąganą naczepką zaprzyjaźnionej firmy u której od czasu do czasu jeżdżę i niestety dwuosiowy ciągnik potrafi czasami mieć za dużo kg na napędówce ...

Co do białej to troszkę się pozmieniało - dostała duńską skrzynkę , Trójnik , który daje mi bardzo dużo radości :) , okleiłem wszystkie halogeny na żółto, nowe plastiki zderzaka i stopni , ponieważ miałem dość pechowy wyjazd z ostatniej budowy i niestety wszystko się wywinęło i zostało w błocie podczas wyjazdu ...
Białą odstawiłem wczoraj na wymianę wszystkich tulejek ,końcówek itp w przednim zawieszeniu . Ponieważ problem telepiącej kierownicy przy hamowaniu coraz bardziej narastał ...
Wymieniłem już wcześniej : dwa bębny , nowe okładziny , rozpieraki , łożyska , opony ,grzechotki i co najśmieszniejsze dalej telepała . Dziś pojechałem ją odebrać i co się okazało - stoczyli cztery bębny ,które były kupowane nowe jakiś miesiąc temu na tyle , a mniej niż pół roku temu z przodu w opoltransie i każdy z nich miał bicie... Bębny stoczone i mój półroczny problem dobiegł końca ... Przy okazji przesmarowali całe auto , wymienili gumy na stabilizatorze i obili dwie osie w firance :)
Przy zielonej wymienione tarcze na tyle , wymalowane felgi przy naczepie w kolor kabiny , przyklejona nazwa firmy i halogeny w blendzie oklejone na żółto :) W najbliższym czasie dostanie parę bonusów , ale to w dopiero w czasie wolnego tygonia po świętach :)
Mam trochę ciekawych fotek z ostatniego miesiąca , ale niestety unicestwiłem tel korbą od naczepy i jak mi go oddadzą to wrzucę :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 10 paź 2014, 7:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2014, 14:43
Posty: 12
Samochód: pks się liczy?

Post Wysłano: 10 paź 2014, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Cena kosmiczna, prawda taka ze zadzwoni tylko arab i da ci miedzy 14 a 17tys netto

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 10 paź 2014, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2014, 14:43
Posty: 12
Samochód: pks się liczy?

Cena może i kosmiczna ale zauważ ile rzeczy powymieniał ;)
Więc może się ktoś skusi na "oczko w głowie " :twisted:


Post Wysłano: 10 paź 2014, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Ja rozumiem i widze po fotkach ze auto piekne ale takie sa realia rynku. Sprzedawalem taka scanie w maju, wystawilem za 20tys i dzwonili tylko arabi. Ps sprzedalem za 15 :|

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 11 paź 2014, 14:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2014, 14:43
Posty: 12
Samochód: pks się liczy?

No wiadomo rynek jest jaki jest niestety . Ale szkoda by było oddawać ją do Arabów za "bezcen".


Post Wysłano: 07 lis 2014, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Również miałem okazję spotkać Dakera z jego białą Scanią we wtorek jakoś popołudniu na autostradzie A1. Chwilę pogadali i każdy pojechał w swoją stronę.

Do następnego!

Jakieś tam foto na pamiątkę też było ;)

ObrazekObrazek


Post Wysłano: 07 lis 2014, 10:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Daker, luknąłem w Twoją reklamę na otomoto i ciekawi mnie jedno : jak Ty naczepa mega wozisz 3,4m wysokie ładunki?? Dobra niskopodwoziówka na 17,5" ma 80cm do ziemi, a mega ze zwykłym ciągnikiem??

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 23 lis 2014, 14:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Co tam Kolego nowego u Ciebie słychać, pojawił się już jakiś następca za Volvo :?: Bo Scania widać że dobrze się trzyma (po ostatnich zdjęciach wnioskuje). Pozostaje mi życzyć wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 23 lis 2014, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka
Cytuj:
Co tam Kolego nowego u Ciebie słychać, pojawił się już jakiś następca za Volvo :?: Bo Scania widać że dobrze się trzyma (po ostatnich zdjęciach wnioskuje). Pozostaje mi życzyć wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .
A no jak zwykle :) auta chodzą non stop i odpukać się nie sypią :) poza drobnym incydentem , który ostatnio odstawiła biała :) Całe szczęście miał on miejsce u kolegi we firmie pod bydgoszczą ... :) Podczas próby wrzucenia wstecznego coś pizło :) i zostały tylko dwa biegi - 1 i 6 :) okazało się że pękło cięgno od zmiany biegów :) akcja szybka bo w ciągu godzinki nowe cięgno już było na miejscu i leciałem dalej :)

Co do następcy volva to nie chciałem kupować już niczego w tym roku , ale wczoraj praktycznie przez przypadek zostałem "szczęśliwym" ( to się jeszcze okaże ) posiadaczem następnej czwórki tylko tym razem V8 :) Auto kupione po firmie która padła jednak w brew pozorom jest w takim stanie że jestem w szoku ... :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu .

Ogólnie jest to 144l 460 99rok , tradycyjnie topline :) z wyposażenia to jest zwyklak poza wnętrzem o którym zawsze marzyłem - skóra i zamsz w bardzo ładnym stanie poza fotelami , które idą do obszycia na nowo i podwójne szyby ,pozatym to reszta jak w każdej scani :) Motor wygląda na zdrowy - nie ma kompletnie żadnego wycieku , skrzynia nie zgrzyta oprócz tego dostałem do niej książkę serwisową prowadzoną do momentu jak była w szwecji i zeszyt napraw prowadzony od czasu sprowadzenia do polski . Generalnie auto jest w stanie odrazu jechać do pracy , ale planuję jej start za jakieś dwa tyg ze względu na delikatne zmiany kosmetyczne :) Boję się trochę spalania ile pokaże ale miejmy nadzieję że mnie nie zabije :) jednak dla dźwięku v8 jestem w stanie lać te 3-4l więcej niż w moją ( w optymistycznej wersji :) )

Fotki mam ale w tel a kabel do niego w białej także jutro pewnie coś wrzucę :)

pozdro

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 lis 2014, 13:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Czerwona 460 Topline ze śmiesznym podwójnym wydechem pod tłumikiem?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 44 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 142 43 44 45 4651 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: