| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=30576 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jasio71a [ 15 kwie 2011, 20:50 ] |
| Tytuł: | Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
Otóż zamierzam kupic pokrowce na łóżka do mojego TGM (ta podwyższona kabina) i nie wiem czy jest taka sama szerokość kabiny a co za tym idzie długość łóżka?Ktoś może wie? |
|
| Autor: | bicker83 [ 15 kwie 2011, 20:52 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
ale szeroka kabina czy ta wąska bo to róznica. |
|
| Autor: | jasio71a [ 15 kwie 2011, 20:57 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
Jutro wstawie fote |
|
| Autor: | Rossi [ 15 kwie 2011, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
Z twojego opisu wynika , że jest to kabina LX i były one również dostępne w TGA. |
|
| Autor: | eRKaZet [ 15 kwie 2011, 22:55 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
Wysoka kabina z Mana TGM to kabina LX w TGA. |
|
| Autor: | jasio71a [ 16 kwie 2011, 12:09 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
To fota http://img62.imageshack.us/i/img2386sw.jpg/ sorry ,że taki brudny ale deszcz zrobił swoje.No i będą pasowały te pokrowce takie jak TGA? |
|
| Autor: | Bartosz [ 16 kwie 2011, 12:19 ] |
| Tytuł: | Re: Szerokość kabiny Man TGA a Man TGM |
Szukaj do wąskiej kabiny. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|