Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2011, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2011, 16:39
Posty: 10
GG: 2578001
Samochód: Volvo FL 618

Witam posiadam Volvo FL 618 problem rozpoczął się po przestoju autka 6 miesięcznym pierwszy problem nie chciał nabić więcej powietrza jak 6 bar okazało się że wyrobione są zaworki w sprężarce, wymienione na nowe i przeszlifowałem płytkę sprężarka nie zarzuca olejem. W tej chwili bije do 8bar i następnie otwiera się zawór i puszcza powietrze na zewnątrz. Problem polega na tym że jak przychamuję 8 raz powietrze spada poniżej 5 i blokuje hamulce. czas nabicia od 5 do 8bar trwa kilka minut, wskazówki nie idą płynnie tylko skaczą. Prosze o pomoc gdyż nie wiem gdzie szukać usterki. co może powodowac tak długie pompowanie powietrza i czemu tak szybko ucieka powietrze przy hamowaniu. Może zawór nie otwiera sie do końca i nie puszcza powietrza do zbiornika, cz może sprężarka jest nie wydajna ale nie za rzuca olejem. Za każdą informacje z róry dziękuję,


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2011, 23:34 przez jeszkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę umieszczać takie tematy w dziale "mechanika" i właściwie je tytułować.


Post Wysłano: 06 maja 2011, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2011, 16:39
Posty: 10
GG: 2578001
Samochód: Volvo FL 618

Witam, uporałem się z powietrzem ale ciągle mam jeden problem w momencie gdy sprężarka pompuje to wskazówki lataja jak głupie w zakresie 2 bar np. od 4 do 6 a na drugim zegarze stoi i tak na przemian. Gdzie może być problem że nie idą pomału ale płynnie. Czy będzie to jakiś czujnik ciśnienia??


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: