| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Bankowozy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=30001 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Szefo26 [ 09 mar 2011, 20:24 ] |
| Tytuł: | Bankowozy |
Witam, chciałbym wam pokazać parę bankowozów. Temat chyba jeszcze nie był poruszany... A więc mam do zaprezentowania kilka fotek. VW Crafter: ![]() Fiat Doblo: ![]() VW T4: ![]() Mercedes Benz Vario: Fajne samochody a napewno Bezpieczne. Źródło: Google Grafika. Dziękuję za uwagę. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|