| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=29888 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | masa_by_dziura [ 02 mar 2011, 11:33 ] |
| Tytuł: | Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady |
Witam, Niedawno stałem się użytkownikiem Scanii 124L w automacie (ze sprzęgłem Pozdrawiam! |
|
| Autor: | MAN [ 02 mar 2011, 11:58 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady |
Pod góry radze przełączyć na sterowanie ręczne żeby autko mniej paliło bo z reguły automat świruje i nie potrzebnie co chwilę biegi zmienia |
|
| Autor: | masa_by_dziura [ 02 mar 2011, 18:32 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady |
czyli można zmieniać z auto na manula podczas jazdy? trzeba wcisnąć sprzęgło przed czy jak? |
|
| Autor: | Cukierr [ 02 mar 2011, 19:01 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady |
Cytuj: czyli można zmieniać z auto na manula podczas jazdy? trzeba wcisnąć sprzęgło przed czy jak?
Dokładnie, nie musisz wciskać sprzęgła, służy ono tylko do całkowitego zatrzymania się, ruszania, bądź pracy w trybie awaryjnym. Tak jak wspomniał kolega MAN, pod górki najlepiej wjeżdżać na trybie manualnym, gdzie można samemu kontrolować przerzucanie biegów. Ja użytkuję jej od ponad roku i jestem zadowolony, początki były oczywiście dziwne, ale z czasem się przyzwyczaisz.
|
|
| Autor: | masa_by_dziura [ 04 mar 2011, 9:21 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124L 420HPi Opticruise - opinie porady |
OK, bardzo dziękuję za cenne rady A jeżeli padnie mi sprzęgło to kaplica? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|