| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania, 4] Webasto słabo grzeje https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28833 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomi1208 [ 29 gru 2010, 16:34 ] |
| Tytuł: | [Scania, 4] Webasto słabo grzeje |
Witam mam problem z webastem bo odpala chodzi wszystko nie wyświetla żadnego błędu ale bardzo słabo i powoli grzeje jak jest zimno w kabinie jak silnik się na grzeje silnik i pomorze ogrzać kabinę to wtedy trzyma ciepło może mi ktoś podpowie |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 29 gru 2010, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: [Scania, 4] Webasto słabo grzeje |
kolego musisz wyciągnąć piecyk i rozebrac. napewno jest zanieczyszczone. wydmuchaj wszystko i wyczyść sitko koło świecy i powinno chulać. tylko pamiętaj że kanały dolotowe i wydechowe mają być drożne |
|
| Autor: | tomi1208 [ 30 gru 2010, 15:32 ] |
| Tytuł: | Re: [Scania, 4] Webasto słabo grzeje |
ok sprawdzę i wyczyszczę |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|