Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 gru 2010, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
więc wstrzymajmy się z głupimi gadkami nie podpartymi żadnym argumentem bo to tylko powoduje awantury.
Kolega zapomniał coś dodać na temat holenderskiego Jelcza, to jest właśnie cała mądrość, nie jechał a wie :lol:


Post Wysłano: 26 gru 2010, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 1:00
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Daf 45

W tej chwili mam dafa 45 model z euro2 i jest naprawdę fajny do lokalnego transportu, miałem też okazję pojeździć w tej klasie iveco i mercedesem atego. I jeśli chodzi o moment obrotowy, przyśpieszenia wszystko oprócz spalania przemawia tu na korzyść Dafa. Jeżdżę zastępczo w firmie z mat. budowlanymi scanią R230 lub R420 jak kierowcy są chorzy lub na urlopach. Więc nie rozumiem twoich złośliwości. Nie jestem jednym z tych których tata jeździ i powiedział to czy tamto, mogę się ogólnie wypowiedzieć na temat każdej marki bo miałem okazję jechać prawie wszystkim. O ile stare dafy to była pomyłka to te nowe na tle np iveco czy mercedesa wypadają nadzwyczaj dobrze. Miałem starą 45.150 z 1992 to fakt kabina jak w żuku, częściej się psuł niż jeździł. Napisz jakie ty masz doświadczenia bo ja mogę ci udokumentować czym jeżdżę.

_________________
najpierw był: Transit, Transporter T4 3 sztuki, Nissan Vanette >> Teraz jest: Sprinter 316 CDI, Citroen Jumper 2,5D, DAF 45.150.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: