| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Opinie i spalanie Scania 124c Wywrotka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=26895 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Maciek1774 [ 06 sie 2010, 22:01 ] |
| Tytuł: | Opinie i spalanie Scania 124c Wywrotka |
Witam. Mam pare pytan co do Scani 124c 420 Wywrotki pierwsze na wysokiej kabinie: Spalanie i czy jest glosno w kabinie I Scania 124c 360 niska kabina : Spalanie i czy jest glosniej w kabinie czy nie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|