| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Komputer pokładowy MDT3000 z funkcją nawigacji. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=26043 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Iceferno [ 29 maja 2010, 22:40 ] |
| Tytuł: | Komputer pokładowy MDT3000 z funkcją nawigacji. |
Czy ktoś z Was używa takiego urządzenia? Czy nawigacja na to urzadzenie jest od producenta Carrier Web czy można wgrać inne mapy? http://www.carrierweb.com/website/bin/w ... hp?page=50 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|