| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| AutoMapa 5.5.2, 5.5.3 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=25427 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kili [ 17 kwie 2010, 13:53 ] |
| Tytuł: | AutoMapa 5.5.2, 5.5.3 |
Witam. Panowie co powiecie o tej AP? Jak się sprawuje głównie na zachodzie? Proszę o opinie. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | transporter01 [ 17 kwie 2010, 19:11 ] |
| Tytuł: | Re: AutoMapa 5.5.2, 5.5.3 |
Jeżeli chcesz do osobówki-to całkiem daje radę.Miałem jeszcze wczesniejszą edycję AM. |
|
| Autor: | Kili [ 18 kwie 2010, 10:17 ] |
| Tytuł: | Re: AutoMapa 5.5.2, 5.5.3 |
Chodzi mi głównie o samochody ciężarowe i zachód |
|
| Autor: | Marycha [ 18 kwie 2010, 10:21 ] |
| Tytuł: | Re: AutoMapa 5.5.2, 5.5.3 |
Jeśli chodzi o Am dla cieżarówek to polecam AM 6 bo ta pierwsza AM 5.... dla cieżarówek byla niedopracowana |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|