| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| man 14.272 wywala filtr oleju https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24810 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | klosek200 [ 07 mar 2010, 15:45 ] |
| Tytuł: | man 14.272 wywala filtr oleju |
Witam mam problem. Kupiłem mana 14.272 z 96r. i już trzeci raz wywaliło uszczelke od filtra oleju przy poranym odpalaniu tego auta. Co jest nie tak??? Możecie pomóc?? |
|
| Autor: | pawcio [ 11 mar 2010, 0:26 ] |
| Tytuł: | Re: man 14.272 wywala filtr oleju |
Prawdopodobnie zacięty zawór przelewowy układu smarowania. |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 11 mar 2010, 18:56 ] |
| Tytuł: | Re: man 14.272 wywala filtr oleju |
oczywiście że zawór. bo to on jest odpowiedzialny za sterowanie ciśnieniem oleju. masz zbyt duże ciśnienie oleju przy zimnym silniku i uszczelki nie wytrzymują. WNIOSEK= zawór do wymiany |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|