Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sty 2010, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:50
Posty: 1
GG: 0

Proszę o wypowiedz osób które miały jakieś doświadczenia z używaniem cb w Austrii nie chodzi o teorie bo wiadomo że jest zakaz używania tylko o przykłady z życia.


Post Wysłano: 31 sty 2010, 19:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Jednemu zabrali drugiego nie ruszyli :). W Austrii to jak loteria i tam trzeba mieć pozwolenie na używanie cb radia więc żeby nie ryzykować to można napisać do ambasady i poprosić o takie zezwolenia albo niech wytłumaczą co i jak . Dużo zależy od Policjanta na którego się trafi i jeden radio może zabrać a drugi przymknie na to oko .


Post Wysłano: 02 lut 2010, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2009, 22:53
Posty: 1
GG: 3137141

Ja gdy przejeżdżam przez austrie osobówką (w nocy) to odkręcam antene i daję do bagażnika a radyjko zostawiam między fotelem a podłokietnikiem, gdy zatrzyma mnie policja radyjko chowam pod siedzenie i nic mi nie grozi.
Odchodząc trochę od tematu, we Włoszech by używać CB trzeba płacić składke (20 euro) rocznie, jednak gdy zatrzymała mnie policja to wyjechali mi z tekstem: "a co to takiego", wytłumaczyłem im że używam jak na dwa samochody jedziemy itd. a oni coś tam popatrzeli i "ale za to chyba jest opłata" odpowiedziałem "ja to kupiłem w Polsce a tam nie trzeba nic płacić" a Carabinier "a no chyba że tak" i mnie puścili. Tak jak pisali wyżej, zależy na kogo trafisz bo jak będą chcieli to zawsze się do czegoś przyczepią :wink:


Post Wysłano: 02 lut 2010, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 paź 2009, 10:09
Posty: 193
Samochód: Mercedes Actros 1845
Lokalizacja: Katowice

Radia ci nie wezmą jeśli masz deklaracje zgodności czy jak to się tam nazywa. Miałem kilka kontroli i nigdy się do tego nie czepiali.

_________________
TIR
według szefa Transport I Robota
według kierowcy Turystyka I Rekreacja


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: