| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Silnik Scania, identyfikacja. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23665 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Grzesiek_KBR [ 08 sty 2010, 23:01 ] |
| Tytuł: | Re: Silnik Scania, identyfikacja. |
Wygląda na 11-litrówke z modelu 112/113, jak możesz to zapodaj numery z pompy wtryskowej, ew. jak wyglądała głowica |
|
| Autor: | Dlugi [ 11 sty 2010, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: Silnik Scania, identyfikacja. |
Hmm, na dniach zobacze, na to, ile warta taka turbinka czy pompa wtryskowa z niego? |
|
| Autor: | Tsport [ 15 sty 2010, 18:44 ] |
| Tytuł: | Re: Silnik Scania, identyfikacja. |
Cytuj: ... ile warta taka turbinka czy pompa wtryskowa z niego?
Hmmm tak ze zdjęcia to tyle ile waży. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|